Saare maakonna ettevõtlusuudised - infokiri 5.12.2023

 


Tööpakkumine kestliku arengu koordinaatorile

Saare Arenduskeskus ootab oma meeskonnaga liituma kestliku arengu koordinaatorit, kelle ülesanneteks on sihtkoha juhtimise kvaliteedistandardi "Green Destinations" tegevuskava rakendamine, ettevõtjate nõustamine kestlikkuse teemadel ja rohelise sihtkoha arendustegevuste mudeldamine ning ellu viimine Saare- ja Hiiu maakonnas. Kandideerimine ametikohale kestab 15. detsembrini.

Lisainfo ja kandideerimine


 

Välise eksperdi kaasamise programmi tulemused

Saare Arenduskeskus viis 2023. aasta jooksul läbi välise eksperdi kaasamise programmi, millest võttis osa 4 ekspordipotentsiaaliga ettevõtet. Programmi eesmärk, toetada ettevõtete toote- ja teenuste arendust ning kestlikku ärimudelit, täitus edukalt.

Tutvu programmi tulemustega


 

Selgusid Saare maakonna tegusaimad kodanikud ja ühendused

24. novembril leidis Kihelkonna rahvamajas aset 2023. aasta Saare maakonna tegusate kodanike ja ühenduste tunnustamine. Lisaks konkursi "Eesti kaunis kodu" presidendi laureaatidele kuulutati silmapaistvaimad tegijad välja viies kategoorias.

Vaata tulemusi ning foto- ja videojäädvustusi


 

Patendiameti veebiseminar toote disaini kaitsmisest

Patendiamet kutsub 7. detsembril kell 14.00 - 15.10 veebiseminarile „Kuidas kaitsta oma toote disaini konkurentide eest?“. Tasuta seminar annab ülevaate disainilahendustest ja disainiõiguste kaitsmisest, disaini registreerimisest ja autoriõiguse kaitsest, kaitsmise põhitõdedest nii Eestis kui välisriikides.

Seminarile registreerumine


 

Patendiameti veebiseminar leiutiste kaitsmisest

Patendiamet kutsub 12. detsembril kell 10.00 - 11.10 veebiseminarile „Leiutiste kaitsmine: olulisemad sammud ja soovitused“. Tasuta veebiseminar annab ülevaate leiutistest ja nende kaitsmisest, kaitsmise eelistest, õigest ajastusest nii Eestis kui välisriikides.

Seminarile registreerumine


 

Veebiseminar "Ettevõtte asutamine Soomes"

11. detsembril kl 13.00 - 14.30 leiab aset veebiseminar "Ettevõtte asutamine Soomes". Tasuta eestikeelne seminar on mõeldud neile, kes kaaluvad ettevõtte asutamist Soomes ja soovivad lisateavet kohalikest äritavadest ja protsessidest.

Lisainfo registreerumine

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir