Saare maakonna ettevõtlusuudised - infokiri 04.08.2022


 

Tunnustame Saare maakonna ettevõtteid

Millised on Saare maakonna ettevõtluskangelased, supertooted ja teenused? Tunnusta kohalikke ettevõtjaid ja esita oma kandidaadid 13 erinevas kategoorias hiljemalt 12. septembriks! 

Kandidaatide esitamine


Kutse messikülastusele Amsterdami 15.-17.11.2022: Marine Equipment Trade Show

Saare Arenduskeskus kutsub tootearendusest ja eksordivõimekuse kasvust huvitatud ettevõtteid osalema tõelisest merendusvaldkonna rahvusvahelisest B2B messist Amsterdamis. Kuni 50% osalustasuga messile on võimalik registreeruda 8. augustini.

Lisainformatsioon


Terviseteemaline õhtuülikool 8. augustil Kuressaares

8. augustil kell 17.30-21.30 toimub Thule Kojas tasuta terviseteemaline õhtuülikool, mille teemasid ühendav lüli on tervis- nii inimtervis (vaktsiinid, genoomika, diagnostika) kui ka inimtegevusega seotud keskkonnatervis (õhk, vesi, hooned, energia, materjalid). 

Lisainformatsioon


Aita valida kogukonna hing 2022!

Maalehe 35. sünnipäeva puhul toimuv „Kogukonna hinge“ konkurss on jõudnud sinnamaale, et välja tuleb valida võitja. Hääletus kestab 7. augustini. Saare maakonnast on valikus suisa kaks kandidaati.

Loe lähemalt


Peatselt avanevad Leader taotlusvoorud!

12. septembril avanevad Leader taotlusvoorud ettevõtluse arendamiseks maapiirkonnas ning elukeskkonna parendamiseks. Taotluste esitamine lõpeb 20. septembril kl 16.00.

Loe lähemalt


Kutse seminarile „Tark meri“ 16. augustil

 

Ettevõtluspartnerid ja omavalituste esindajad on oodatud 16. augustil Thule Kojas toimuvale TalTech Kuressaare Kolledzi juurde kavandatava Sinimajanduskeskuse käivitamise hübriidseminarile, et tutvustada koostöö perspektiive.

Lisainfo ja registreerimine


Konverents “Mööblitööstuse väljakutsed 2022”

Kagu-Eesti Puiduklaster ja kompetentsikeskus TSENTER kutsuvad 26. augustil kõiki sektori ettevõtjaid ja koostööpartnereid tasuta konverentsile „Mööblitööstuse väljakutsed 2022“. Tutvustamisel on kohalikud ettevõtted ja valdkonna arengusuunad.

Lisainformatsioon

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir