ee gb

Mentorklubi 2017

Mentorklubi eesmärk on pakkuda tuge ja julgustust eelistatult kuni 3 aastat tegutsenud väikeettevõtete juhtidele, kel on soovi areneda ning ettevõtet jõudsalt kasvatada.

Klubi raames korraldatakse 6 TASUTA klubiüritust:

  • meediaga suhtlemisest
  • nutikast väikeettevõtte turundamisest
  • osaühingute maksustamisest ja maksuvabadest piirmääradest
  • sotsiaalmeediast – kuidas olla paremini nähtav
  • ettevõtete külastused, jpm.

Mentorklubi avaüritus toimub 23. - 24. märtsil 2017 Loona Mõisas.

Osaleda saab üks inimene ettevõtte kohta ja kohtade arv on piiratud!

Mentorklubis osalemiseks palun täida sooviavalduse ankeet, mille leiad SIIT! Saada see hiljemalt 15. märtsiks 2017 e-posti aadressile: tiia@sasak.ee

Rohkem infot leiad www.sasak.ee , või helista telefonil 4520572, Tiia Naagel.

Haara kinni heast võimalusest jagada kogemusi, saada uusi tutvusi ning vajalikke teadmisi!

Mentorklubi rahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liidu struktuurifondide vahenditest Euroopa Regionaalarengu Fondi kaudu ning läbiviija on Saaremaa Arenduskeskus (SAK).


Mentorklubi on mõeldud alustavatele, eelistatult 12-36 kuud tegutsenud ettevõtjatele, pakkudes võimalusi oma suhtevõrgustiku laiendamiseks, kogemuste vahetamiseks ning ettevõtlusalaste teadmiste suurendamiseks.

Klubi raames korraldatakse erinevaid koolitusi, mida on kokku 6 TASUTA üritust ja kus arutletakse erinevatel ettevõtlusalastel teemadel, tõstatatakse probleeme ja otsitakse neile lahendusi koos koolitaja ja mentoriga. Ragistatakse ajurakke teemadel, millest igapäev ei mõtle, kohtutakse inimestega, kellega muidu võib-olla ei kohtuks ja lahendatakse probleeme, millega hea meelega kokku ei puutuks.

Lisaks koolitustele on võimalus suhelda mentoritega individuaalselt, tutvustada oma ettevõtte tooteid ja teenuseid ning laiendada suhtlusvõrgustikku.

Tegemist on ürituste sarjaga, mis on suunatud alustavate ettevõtjate toetamisele ning mentorliikumise arendamisele Eestis. Alustavate ettevõtjate teadmised ja kogemused ettevõtlusest on väga erinevad. Igaühel on erinevad murekohad kus nad vajavad abi või julgustust, seetõttu on mentorklubisse kaasatud mentorid, kes on valmis vabatahtlikult panustama oma teadmiste, oskuste ja kogemustega alustavate ettevõtjate arendamisse.

Tasapisi hakkab meie ettevõtluskeskkond jõudma sellele tasemele, kus kogemustest õppimist ja kogemuste edasiandmist üha enam väärtustatakse. Mentorklubide koolitusprogramm annab küll hea teoreetilise põhja, kuid reaalsete olukordade lahendusi tuleb tihti küsida praktikutelt. Klubilises vormis on aga võimalik mitme ettevõtja ehk siis mentori kogemustest õppida ning kogemusi vahetada.

Klubiõhtud toimuvad üks kord kuus, neljapäeva õhtul. Kestavad 5 tundi, millest 4 tunni jooksul toimub koolitus mentiisid huvitaval teemal ja üks pikem vestluspaus (30 min) mentiide ja mentorite vaheliseks suhtluseks. Õhtu viimases osas toimuvad arutelud või ajurünnakud.

Klubiõhtud toimuvad erinevates kohtades: Arensburg Boutique Hotel & Spa, Saare Golf, Johan Spa Hotell, Kohvik Retro, Tihemetsa Kala OÜ, Muhu Resto vm. See on hea võimalus tutvuda ka meie maakonna eriilmeliste turismiettevõtetega!


Mentorklubi üritused on suunatud mentorliikumise arendamisele maakonnas, SA Saaremaa Arenduskeskuse eestvedamisel.

Mentorklubi rahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir