Võimalused ettevõtete arendamiseks - meetmete infoseminar

Võimalused ettevõtete arendamiseks - meetmete infoseminar

Aeg: 16.oktoobril (kolmapäev) Kuressaares kell 12:30 - 16:00.

Koht: spahotell „Meri“ konverentsisaal „Vahase“. Pargi 16, Kuressaare.

Vajalik on eelregistreerumine, seda saad teha SIIN, kohtade arv on piiratud.

Infoseminaril osalemine on tasuta.

Ajakava

· 12:30 -12:40 Sissejuhatus.

12:40 – 13:00 „Töötukassa koolitustoetused tööandjatele“. Eesti Töötukassa, Triinu Lillepärg Koolitustoetused uute töötajate värbamiseks; töötajate koolitamiseks muutuste olukorras ning töötajate eesti keele oskuse arendamiseks.

· 13:00 -13:30 „KredExi finantslahendused aitavad ettevõtetel kasvada“. KredEx, Mihhail Knut. Ettekanne tutvustab KredExi teenuseid ning tuuakse praktilised näited.

· 13:30 -14:00 „Rakendusuuringute ja tootearenduse toetamine nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondades“. Eesti Teadusagentuur, Viktor Muuli nutika spetsialiseerumise valdkonna juht. Meede on mõeldud ettevõtetele, kellel on olemas uudne toote, teenuse või tehnoloogia arenduse idee, kuid kes vajavad arenduse läbiviimiseks ja idee toimimise kindlaks tegemiseks valdkonna tippspetsialistide abi. Toetuse eesmärk ongi pakkuda ettevõtetele tuge oma idee elluviimiseks teadus- ja arendusasutustes olemasolevate teadmiste, oskuste ja seadmete abil.

· 14:00-14:15 kohvipaus

14:15 - 16:00 „Võimalused ettevõtete arendamiseks“. Kristen Kannik, Kerli Paas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS). Käsitletakse teemasid: Tootearenduse toetamine, Tootmise efektiivsus tõstmine, Ekspordi edendamine.

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir