V Lääne-Eesti turismikonverents "kuidas saada ühendust?" 23.-24.11 Kuressaares

23.-24. novembril 2016.a. leiab Saaremaal Kuressaares SPA Hotellis Rüütli aset V Lääne-Eesti Turismikonverents "Kuidas saada ühendust?".

Ühendused on turismi arengus olulised mõjutades külastajate reisiotsuseid, - kestvust, ootusi ja vajadusi. Teeme ülevaate, millised on ühendused Lääne-Eestis, mis on nendega seotud kitsaskohad ja arenguväljavaated.

Sama oluline ühenduste kontekstis on jõudmine külastajani läbi kaasaegsete kommunikatsioonikanalite. Räägime mis on nn uus meedia: milliseid võimalusi see pakub, kuidas ennast nähtavaks teha ja millele tähelepanu pöörata. Enda teenuse või sihtkoha turundamiseks veebis on oluline pöörata tähelepanu ka visuaalsele poolele, heade turundusfotode tagamaid avab fotograaf Jarek Jõepera. Konverentsi täielik programm peagi saadaval siin lehel.
Konverentsi korraldavad MTÜ Lääne-Eesti Turism koos MTÜ Visit Saaremaaga EAS Turismiarenduskeskuse toel.

Ajakava:
23. november
11:00 - 17:10 Konverents spaahotell Rüütli restoranis "Ritter"
17:15 - 18:15 Kuressaare linnaekskursioon (giidi saatel, jalgsi)
19:00 Lääne-Eesti ja Saaremaa 2016.a. parimate turismiasjaliste tunnustamine ja koosviibimine
24. november
8:45 - 12:00 Saaremaa turismiettevõtete külastused (bussiga) ja konverentsi lõpetamine

Konverentsi osalustasu 25 eurot osaleja kohta. Konverentsi tasu sisaldab lisaks konverentsi ettekannetele kohvipause, lõunasööki, Kuressaare giidituuri, õhtusööki koos meeleoluka tunnustusüritusega ja ettevõtete külastusi. Osalustasu tasuda esitatud arve alusel hiljemalt 21.11.2016.
NB! Saare maakonna osalejad, kes on lunastanud pääsme õhtusele üritusele, on pääse konverentsile tasuta, kuid palume end osalejaks registreerida!

Konverentsile registreerumine avatud siin kuni 20.11.2016:
https://docs.google.com/forms/d/1gc4o5QYlyZPcFH4zJ96PNPjCy_Dnsvdc28-fmj70Gvk/viewform?edit_requested=true

Majutuse konverentsi ajaks palume teil endal leida, Saaremaa ettevõtjad on teinud selleks puhuks väga head eripakkumised, mis asuvad SIIN.

Turismikonverentsi majutuspartnerid on Grand Rose SPA Hotell, Saaremaa Spa Hotell Meri ja Saaremaa Spa Hotell Rüütli, Johan Spa Hotell, GOSPA jaArensburg Boutique Hotel and Spa.

Kohtumiseni Saaremaal!

Kaja Karlson
MTÜ Lääne-Eesti Turism
kaja.karlson@westestonia.ee

Viktoria Bubukin
MTÜ Visit Saaremaa
viktoria@visitsaaremaa.ee

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir