Uuenenud on vabaühenduste teejuht MAKIS

Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) ja maakondlike arenduskeskuste vabaühenduste konsultandid kutsuvad ühinguid ja muid aktiivseid algatajaid üles hakkama kasutama ja saama sõbraks uuenenud vabaühenduste teejuhi MAKISega.

Uue hingamise saanud portaal hakkab olema koht, kust leiab alati aktuaalset infot erinevate rahastajate toetusvõimalustest, tähtaegadest ja vabakonna suurematest sündmustest. MAKIS on ühingutele tark sõber ka siis, kui neil peaks tekkima muresid või küsimusi erinevatel ühingu arenguetappidel.

Head nõu leiavad näiteks need inimesed, kes pole varem vabaühendustes tegutsenud, kuid soovivad midagi algatada ja ei tea täpselt kuidas toimida juriidilisi küsimusi silmas pidades või millega üldse alustamise puhul arvestama peaks.

Portaal on kindlasti heaks abimeheks ka juba tegutsevatele, nii rohkem kui ka vähem kogenenud ühingutele, pakkudes nõu nii juhtimise ja kommunikatsiooni arendamiseks kui ka näiteks strateegilise planeerimise või mitmekülgse rahastusmudeli loomise teemadel. Neile MTÜdele ja sihtasutustele, kes on oma aja ära elanud ja soovivad tegevused lõpetada, annab MAKIS samuti oma abikäe asjakohase infoga.


Mis kasu on uuest portaalist teile? Näiteks:

  • miks mitte hoida kätt pulsil toetusvõimaluste kalendril?
  • vabaühenduse juhtimisega seotud küsimuste vastused
  • kui teil on toimumas mõni sündmus/algatus, mis aitab vabaühenduste arengule kaasa, saate selle lisada sündmuste kalendrisse
Saa MAKISega lähemalt tuttavaks: www.makis.ee

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir