TSENTER ühiskülastus


Saare Arenduskeskus korraldab ettevõtjatele ühiskülastuse Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskusesse TSENTER (Lõuna Eestis, Väimelas).


Külastus toimub:

  • 11. aprillil.
  • Stardime kell 6:10 Uue tänava parkla (Kuressaare).
  • Tagasi 19:55 laevaga.
  • Ettevõtja omaosalus on 10 eurot.
  • Lisaks kompetentsikeskusele, külastame ettevõtet SIRJE AS.
  • Kohtade arv on piiratud.
  • REGISTREERUMINE kuni 8. aprill või kuni kohti jagub. REGISTREERU SIIN!
  • Lisainfo: urmas@sasak.ee


Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus on avalikku sektorit, puidutöötlemise ja mööblitootmise ettevõtteid, haridus- ning teadus- ja arendusasutusi, teiste sektorite ettevõtteid ühendav võrgustik, mis omab parimaid teadmisi ja oskusi materjalides, tehnoloogiates, tootmise juhtimise ja tootearenduse valdkonnas.

Eesmärk on Eesti puidutöötlemise valdkonnas tegutsevate ettevõtete toodete konkurentsivõime, st. kõrgema lisandväärtuse saavutamine, toetades oma toodete ja brändide loomist ning selle tulemusel Eesti puidusektori liikumist tulusamatesse väärtusahela osadesse.

https://tsenter.ee/


Külastatav ettevõte AS Sirje:

Asutati aastal 1992. Ettevõttes töötab ca 50 inimest. Valmistame männi-, kase-, tamme- ja kuusepuidust tooteid ekspordiks. Meie tootevalikusse kuuluvad puidust riiulikandurid "konsoolid", erinevad puidust sisekujunduselemendid, freesitud ja treitud trepidetailid, verandapostid ja terrasside piirete detailid. Tootmises on ligi kolmsada erinevat artiklit. Valmistame ise tooted alates palgi lõikamisest kuni lõppviimistluseni. Töötab oma väike saekaater ja olemas on piisav puidu kuivatamisvõimsus. Aastatega on välja kujunenud kompetentne ja suurte kogemustega meeskond.

Ostame palki ja saematerjali.

Turustame Rootsis 95%, Soomes 3%, Eestis 2%.


Lisainfo:

Urmas Treiel

SA Saare Arenduskeskus

ettevõtluskonsultant

urmas@sasak.ee


Projekti kaasrahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Liidu struktuurifondide vahenditest Euroopa Regionaalarengu Fondi kaudu (PATEE projekt) ning läbiviija on Saaremaa Arenduskeskus (SAK).Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir