Tööinspektsiooni infopäev 9. mail Kuressaares

Tööinspektsioon kutsub teid Tööinspektsiooni infopäevale "Töökeskkonna ja töösuhete üldine olukord ning tagajärjed, kui nendesse ei panustata".


Tööinspektsiooni 2017.aasta üks prioriteetsetest valdkondadest on keskendumine töökeskkonna olukorrale Eestis. Teavitustegevuse raames korraldab Tööinspektsioon infopäeva "Töökeskkonna ja töösuhete üldine olukord ning tagajärjed, kui nendesse ei panustata". Infopäeval esinevad Tööinspektsiooni peadirektor Maret Maripuu, kes annab ülevaate töökeskkonna olukorrast riigi ja maakonna tasandil ja peadirektori asetäitja töösuhete järelevalve ja õiguse alal Meeli Miidla-Vanatalu, kes tutvustab töösuhetega seotud kitsaskohti ning nende ennetamise võimalusi kehtiva õiguskorra raames.

Infopäev toimub Kuressaare Ajamaja Ärikeskuses (Tallinna 16) 9.mail 2017 kell 9.45-12.00

Osavõtt on tasuta!


Osalema, kuulama ja kaasa mõtlema on oodatud ettevõtete juhid, raamatupidajad, personalijuhid ja kõik , kes nende teemade vastu huvi tunnevad.

Registreeruda saab SIIN!


Tööinspektsiooni infopäevi korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel.

Lisainfo:

Riina Otsepp

Välissuhete peaspetsialist

Teabeosakond

Tööinspektsioon

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir