Tasuta magistrikava „Digimuutused ettevõttes“ TalTechis 2021

Teist aastat koroonapandeemia varjus elamist on veelgi enam esile toonud digitehnoloogiate olulisuse. Lisaks distantsõppele ja kaugtööle kogeme üha enamate IT-lahenduste kasutamist mitmete muude igapäevaste töö- ja eraelu toimetuste korraldamisel. Eestil on selles olukorras õnnestunud võrreldes mitmete teiste riikidega võtta varasemalt lennukalt digiarengult dividende, samas kui mõnes majandusharus on uus olukord välja toonud pakilise digimuudatuste vajaduse. Kõigest kolm aastat tagasi loodud 1-aastane „Digimuutused ettevõttes“ (DME) magistrikava on TalTechi panus aidata kaasa nende digimuutuste toimumisele üks aasta korraga.

 

Tasuta „Digimuutused ettevõttes“ magistrikava on suunatud ettevõtete juhtidele ja juhtivtöötajale väljaspool IT-sektorit, kes vajavad oma firma töö korraldamisel ning kavandamisel paremat arusaamist info- ja kommunikatsiooni­tehnoloogiate ehk digitehnoloogiate kasutamise võimalustest ning riskidest. Kõik õppejõud on oma erialade tunnustatud teadlased ja praktikud nii tehnikaülikoolist kui väljastpoolt, näiteks prof. Kristjan Port, Andres Kütt, Jaak Tepandi, Kristian Allikmaa jt.

Põhjalikuma info õppekava kohta leiate veebis olevast voldikust ja lühikesest videotutvustusest, ent pakume ka välja võimaluse tutvustada magistrikava ja vastata kõikidele küsimustele selle kohta mõnel Teile sobival ajal. Selleks võib olla telekonverents väiksemas ringis või veebiseminar suuremale hulgale.

Marily Hendrikson, Startup Estonia küberjulgeoleku valdkonna juht, ütles magistrikraadi saamise järel DME-kava kohta nii: „Õppekaval on võimalik õppida kogenud ekspertide käe all. Vahetada mõtteid maailma trendidest ja digitaliseerimise praktikatest ning mõjust. Õppekaval asuvad õppima inimesed, kellel on oluline juhtimise ja elukogemus, kes tunnetavad digitaliseerimise kaudu loodava väärtuse potentsiaali ning on huvitatud praktiliste lahenduste elluviimisest. Õppijatest kujuneb Eesti organisatsioonide digitaliseerimise eestvedajate ja kõneisikute grupp.

Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli on sisseastumise infosüsteemis (sais.ee) avatud 1. jaanuarist 6. juulini (kl 12) ja lõpeb vestlusvooruga juuli esimeses pooles. DME õppekava on tasuta ja eestikeelne, kasutades ka ingliskeelseid materjale ning olulisim sisseastumise eeltingimus on magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, mille puudumist võib asendada varasema õpi- ja töökogemusega (VÕTA-avalduse esitamisega enne 10. juunit).

Täiendavate küsimuste korral olen valmis hea meelega vastama (tel 620 3539, e-post kristjan.rebane@taltech.ee) ja sisseastumist puudutavates küsimustes annab nõu vastuvõtu juht Anne Urbla (tel 620 3530, e-post vastuvott@taltech.ee). 

NB! 14. aprillil kl 18 toimub TalTech’i magistriõppe virtuaalne infotund, millele järgneb 15. aprillil kl 17 „Digimuutused ettevõttes“ magistrikava tutvustus Teams’is.


Lugupidamisega,
Kristjan Rebane

„Digimuutused ettevõttes“ programmijuht, IT teaduskond

Tallinna Tehnikaülikool | www.taltech.ee

Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn

tel 620 3539 | Skype callto://kristjan.rebane/

 

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir