Saaremaa ettevõtlusuudised veebruar 2020

Saare Arenduskeskuse uudised

06.02.2020


Tööpakkumine ettevõtluskonsultandile

Põnevad väljakutsed, vaheldusrikas töö, paindlikud tingimused! SA Saare Arenduskeskus pakub osalise koormusega töökohta ettevõtluskonsultandile.

Loe lähemalt ›

Kutse: European Biomass Conference & Exhibition

Kohtuvad maailma biomajanduse juhtivad eksperdid teadlastest ettevõteteni. Toimuvad konverentsid, kus analüüsitakse läbi kogu biomajanduse väärtusahel.

Loe lähemalt ›

Kutse: JEC World: The Leading International Composites Show

Rahvusvaheline komposiitmaterjalide mess, kus kohtuvad laevatööstus, raudteetööstus, lennundus, tsiviilehitus, taastuvenergeetika, meditsiin, spordirajatised ja vaba aja veetmine.

Loe lähemalt ›

Kuressaare–Stockholmi lennuliin alustab 15. maist

Lennuliin käivitub mai keskpaigast 18. septembrini. 72-kohaline ATR 72-600 hakkab lendama esmaspäeviti ja reedeti ning hooaja vältel toimub 36 edasi-tagasireisi.

Loe lähemalt ›

Uue toote turule toomise meistriklass

Meistriklass aitab teie ettevõttel ekspertide abiga vähendada toote turule toomisega kaasnevaid riske ning tõsta oma ettevõtte uute toodete / teenuste turule toomise võimekust.

Loe lähemalt ›

Saaremaa töö- ja karjäärimess 24. märtsil 2020 Thule kojas

Huvitavad esinejad ja arutelud, tööpakkumised otse tööandjatelt, karjäärinõustamine, Töötukassa teenuste tutvustus ja põnevad töötoad.

Loe lähemalt ›

Ole osa Lahhentagge eduloost!

Jõulukuuski pudelisse villivad, kodu- ja välismaal nime tegevad professionaalsed asjaarmastajad plaanivad järgneva 3 aastaga kasvada 8 korda! Siin on igal ühel võimalus investorina ettevõtte kasvu oma panus anda.

Loe lähemalt ›

Investeerimisvõimalus WOW Keskusesse

Esimene omanäoline pere- ning vabaajakeskus Eestis, Baltikumis ja Põhjamaades. Ainukordne võimalus investeerimishuvilistel panustada WOW Keskuse arengusse.

Loe lähemalt ›

Eesti-Norra koostööprogramm Green ICT

„Green ICT“ eesmärgiks on toetada Eesti ettevõtjate jätkusuutlikku arengut. Toetust antakse kolmes valdkonnas: tööstus ja rohetehnoloogiad, IKT ja tervisetehnoloogiad.

Loe lähemalt ›

Tere tulemast Tourestile 2020!

7.-9. veebruarini toimuv järjekorras juba 29. reisimess Tourest koondab ligi 500 eksponenti 32 riigist, kes kõik inspireerivad, süstivad jätkuvat resisilusti ja annavad professionaalset reisinõu nii Eesti kui ka välismaa osas.

Loe lähemalt ›

EHTNE Saaremaa avab Tallinnas märgikandjate poe

Tulundusühistu EHTNE Saaremaa avab Tallinnas, Kristiine keskuses juba 1. märtsil, vähem kui kuu pärast, Saaremaa toodete esinduspoe.

Loe lähemalt ›

Mentorklubi alustab uut hooaega

Mentorklubi alustab uut hooaega, avades alustavale ettevõtjale uued arenguvõimalused. Klubis arutletakse erinevatel ettevõtlusalastel teemadel, õpitakse ning leitakse lahendusi koos koolitajate ja mentoritega.

Loe lähemalt ›

Ettevõtlike saare naiste klubi alustab uut hooaega

Enesearengule, uutele koostöövõimalustele, ideede, arvamuste ja kogemuste vahetamisele avatud naised toob kokku Ettevõtlike saare naiste klubi.

Loe lähemalt ›

Saarte Filmifond võtab vastu taotlusi

Septembris avanenud professionaalset filmitootmist ning -õpet toetav Saarte Filmifond kutsub ülesse rakendama audiovisuaalset loomingut maakonnas asuvatele saartele.

Loe lähemalt ›

Ole kursis Saaremaa sündmuste, kinnisvarakuulutuste

ja kõige muu olulisega ühest kohast:

www.minusaaremaa.ee

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir