Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 29.04.2020

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KORREKTSELT, VAJUTA SIIA

Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 

29.04.2020

 
Riik toetab ettevõtjaid 35 mln euroga
Valitsus otsustas kiita heaks MKM ja EASi poolt välja töötatud kriisimeetmete paketi, mis on suunatud kriisist kannatada saanud turismisektori ettevõtjate ning mikro- ja väikeettevõtjate toetamisele.
Loe lähemalt ›

 
Vald rakendab ettevõtjatele kahjude leevendamiseks abimeetmeid
Leevendamaks kahju kohalikele ettevõtetele on Saaremaa vallavalitsus välja töötanud võimalikud abimeetmed aitamaks maakonna ettevõtetel tagada rahavood ja jätkusuutlikkus.
Vaata meetmeid ›

Leader projektide elluviimise tähtaeg pikeneb aasta võrra
Lisaks ei kontrollita alates 12. märtsist maksetaotluse esitamisel maksuvõlga ning lüheneb kohaliku tegevusgrupi ühisprojektide minimaalne aeg kahelt aastalt ühele.
Loe lähemalt ›

Aitame EHTSAID Saaremaa ja Muhumaa tootjaid
Anname Hooandja abiga Saaremaa ja Muhu tootjatele lisarammu. Et südikalt edasi sammuda, vajab e-pood arendusteks ja logistika käigushoidmiseks lisahoogu.
Anna hoogu ›

 
Eestioma.ee platvorm ootab registreerima! 

Eestioma.ee on platvorm, kust leiab Eesti toidukaupade väiketootjad, tootevaliku ning juhised otse ostmiseks. Platvorm on ettevõtjale tasuta ning nüüd ka avatud registreerimiseks. 
eestioma.ee ›

 
Green Key veebinar järelevaadat ning maksevabastus
Möödunud nädalal toimunud Green Key veebinar turimsiettevõtetele on järelevaadatav. Lisaks teatas Green Key maksevabastusest uutele liitujatele ja olemasolevatele liikmetele.
Vaata lähemalt ›

 
Intellektuaalomandi veebinar järelevaadatav
23. aprillil leidis Saare Arenduskeskuse ja EAS 'i koostöös aset veebinar "Leiutised, kaubamärgid, disainid – kuidas oma intellektuaalne omand tööle panna?".
Vaata salvestust ›

 
Tallinna Ettevõtlusamet soovitab tasuta veebinare
Praegune aeg võib olla hea oma teadmiste värskendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet toob sinuni valiku lähiajal toimuvatest tasuta veebinaridest.
Vaata lähemalt ›

 
Eesti Ettevõtete Kriisiabikeskuse tasuta veebinarid
Täna, 29.04 kl 14:00  "Kuidas edukalt juhtida personali kaugtöö tingimustes". 
Homme, 30.04 kl 14:00 "Kuidas kaugtööst maksimaalselt kasu saada". 
Vaata lähemalt ›

 
Veebinar: Milline on majanduse tervis?
Kolmapäeval, 29. aprillil algusega 16:00 toimub veebinar SEB majandusanalüütiku Mihkel Nestoriga, kes annab ülevaate majanduse olukorrast ja tuleviku prognoosidest.
Vaata lähemalt ›

 
Mitmekesise tööandja märgis
Kas sinu ettevõte või organisatsioon väärtustab iga töötajat ja klienti olenemata nende taustast? Kas organisatsiooni väärtustes on olulisel kohal mitmekesisuse ja kaasatuse edendamine? Kui jah, siis taotle “Austame erinevusi” märgist.
Loe lähemalt ›

 
Eesti parim õpilasfirma 2020
Junior Achievement Eesti kutsub tutvuma võistluse "Eesti parim õpilasfirma 2020" finalistidega ning hääletama oma lemmiku poolt. Võistlus toimub 29. aprillil veebipõhiselt. 
 
Tutvu õpilasfirmadega ›

SA Saare Arenduskeskus

Lossi 1a, Kuressaare

info@sasak.ee

4 520 574

www.sasak.ee

www.minusaaremaa.ee

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir