Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 08.05.2020

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KORREKTSELT, VAJUTA SIIA

Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri
08.05.2020
 
 
#tarbisaaremaist
Saaremaine tootja või teenuspakkuja, anna end ülesse! Tutvu seda juba teinud ettevõtetega - marjamarmelaadist spagettideni, kutsikaraamatust ventilatsioonifiltrini, fotograafist juuksurini ja saunast kruiisini.
Vaata lähemalt ›
 
Tööpakkumine ettevõtluskonsultandile
Tegevuspiirkonnaks on Saaremaa, Läänemaa ja Hiiumaa ning klientideks vähemalt 3. a. tegutsenud arenemissoovi ja -potentsiaaliga peamiselt tootmisettevõtted.
Vaata lähemalt ›
 
Kriisiabi disainiettevõtetele
Erakorraline abi Kultuuriministeeriumi poolt disainivaldkonna mikro- ja väikeettevõtetele nende põhitegevusega seotud kulude ja eesolevate möödapääsmatute kulude katmise kompenseerimiseks.
Vaata lähemalt ›
 
KredExi uued kriisimeetmed
Alates 7. maist on otse läbi pankade võimalik taotleda muuhulgas järgimisi kriisimeetmeid: erakorraline käendus majutus- ja toitlustussektoris tegutsevatele ettevõtjatele, reisibüroodele ning reisikorraldajatele.
Vaata lähemalt ›
 
Vabaühenduste arenguhüppe taotlusvoor avatud 15. septembrini
Toetust saab küsida tegevusteks, mis tõstavad taotleja või tema sihtrühma kuuluvate vabaühenduste võimekust oma põhikirjalisi avalikes huvides eesmärke saavutada.
Vaata lähemalt ›
 
"Suveks tööle" virtuaalmess 17.-19. mail
Eesti Töötukassa kutsub osalema virtuaalmessil „Suveks tööle“. Oodatud on hooajatööd kui ka alalised tööpakkumised, suunitlusega 13-29 aastastele noortele. 
Vaata lähemalt ›
 
Tallinna Ettevõtlusamet soovitab tasuta veebinare
Praegune aeg on hea oma teadmiste värskendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet toob sinuni valiku lähiajal toimuvatest tasuta veebinaridest.
Vaata lähemalt ›
 
Ülevaade kriisimeetmetest, ametlikust infost ja juhistest
Saare Arenduskeskuse veebilehelt leiab ettevõtja viited olulistele kriisimeetmetele, riiklikule ja Saaremaa valla ametlikule infole ja juhistele.
Vaata lähemalt ›
 
   ​​​​

SA Saare Arenduskeskus

Lossi 1a, Kuressaare

info@sasak.ee

4 520 574

www.sasak.ee

www.minusaaremaa.ee

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir