Saaremaa Ettevõtlusakadeemia alustab

Saare arenduskeskus alustab aprillis koolituste sarjaga, mis koonduvad ühise nimetaja Saaremaa Ettevõtlusakadeemia alla.

“Koolitusi ja tegevusi oleme planeerinud juba möödunud aasta lõpust,” rääkis arenduskeskuse juht Rainer Paenurk. “Aprilli- ja maikuus pakume kohalikele ettevõtjatele ja organisatsioonide esindajatele kaheksa eriilmelist tasuta koolitust siinsamas Kuressaares.”

Teemadena käsitletakse seal rahvusvahelist online-äri, e-kaubandust laiemalt, teenusedisaini, ajajuhtimist, digitaalseid tööriistu, Google´i tasuta turundusvõimalusi, ühisrahastusplatvorme, külalislahkust ja teeninduskvaliteeti. Koolitajateks on valitud oma ala tipud, kelle põhifookus on praktilisusel. “Teemade valikul oleme lähtunud viimase kolme aasta ettevõtlusnädalate ja erinevate sündmuste tagasisidest, kust noppisime välja enim korduvad teemad ning päris mitmeid kontseptsioone katsetame oma sisetunde järgi esmakordselt Saaremaal,” kõneles Paenurk. “Seega võime kinnitada, et pakume just seda, mida kohalik ettevõtja enim vajab ja ootab.”

Osalema on oodatud eeskätt need tegutsevad ettevõtjad, kel on oma tooted ja teenused valmiskujul olemas, kuid puudu on teadmisi tootearendusest, turundusest ja ajajuhtimise võimalustest. Eesootaval turismiperioodil on väga suur roll külalislahkusel ja teenindusel, mistõttu on 28. mail toimuvale koolitusele oodatud eeskätt kõik teenindusettevõtete esindajad ja klienditeenindajad – see on ka ainus koolituspäev, mil võetakse vastu piiramatul arvul huvilisi.

Ametlik registreerimine koolitustele algas 2. aprillil ning juba esimestel tundidel olid pea pooled kõikide koolituste kohtadest läinud. Esmane registreerimine on avatud nädala lõpuni. Lähemalt leiab infot näiteks Saare arenduskeskuse veebilehelt. “Ettevõtlus­akadeemia tõime ellu piirkondlike algatuste tugiprogrammi toel, kus partneriteks on Saaremaa ja Muhu vald,” märkis Paenurk.

Allikas: Saarte Hääl

Saaremaa Ettevõtlusakadeemia aprilli- ja maikuu koolituste lisainfo ja registreerimisvõimalused leiad SIIT!

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir