Saare maakonna ettevõtlusuudised - infokiri 28.03.2024


Rohekontori infopäev 4. aprillil

Ettevõtjad on oodatud 4. aprillil kell 12.00 toimuvale infopäevale, mis mis annab ülevaate keskkonnahoidliku ehk rohelise kontori olemusest ja eesmärkidest. Infopäev toimub Lossi tn 1, Kuressaares ning veebi vahendusel. Infopäevale saab registreeruda 2. aprillini.

Lisainformatsioon ja registreerumine


Saaremaa värbamispäev 3. aprillil

Töötukassa kutsub 3. aprillil kell 12.00 - 14.00 tööandjaid ja tööotsijaid Thule Kojas toimuvale värbamispäevale. Tööandjatel on hea võimalus tutvustada ettevõtet ning anda teada vabadest töökohtadest. Värbamispäeva fookus on nii tavalisel töövahendusel kui ka hooajatööde pakkumistel. Värbamispäeval osalemine on tasuta.

Registreeruma


Vastutustundliku ettevõtluse indeks 2024 on avatud

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum kutsub juba 16. korda kõiki ettevõtteid, kes soovivad olla järjepidevas arengus, täitma vastutustundliku ettevõtluse indeksit. Eesti maastikul on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi indeks ainus jätkusuutliku arengu juhtimistööriist ja kvaliteedimärgis omataoliste seas. Indeksi ankeet on täitmiseks avatud 10. aprillini.

Lisainformatsioon


Veebiseminar „Kuidas kaitsta oma toote disaini konkurentide eest?“

Patendiamet korraldab 10. aprillil kell 10.30-12.05 veebiseminari, mis annab ülevaate sellest, mis on disainilahendused ja milliseid tooteid saab disainiõigusega kaitsta nii Eestis kui välisriikides. Lisaks saab seminarilt informatsiooni võimalikest rahalisestest toetustest disainilahenduste kaitsmiseks. Seminarilt osavõtt on tasuta.

Lisainformatsioon ja registreerumine


Kandidaatide esitamine konkursile „Kogukonna hing 2024“

Maaleht ja Coop otsivad tänavu juba kolmandat korda tublisid ja aktiivseid maainimesi, kelle panus kodukandi arengusse on olnud nii märgatav, et on väärt kaugemalgi kõnelemist ja lehes kirjutamist. Konkursile on oodatud kõik kandidaadid, kelleta kogukond oma elu enam ette kujutada ei oskaks – tragid inimesed, kes mõtte ja jõuga on toonud kodukohta uusi algatusi, mille mõju on tunda laiemaltki. Kandidaate saab esitada 10. aprillini.

Esita oma kandidaat


 

Küsimustik ettevõtjatele hariduse edendamiseks

Saaremaa Gümnaasium koos partneritega osaleb projektis "STEAM Boost Soft Skills", mille eesmärgiks on edendada õpet ja populariseerida õpingute jätkamist STEM (teadus, tehnoloogia, inseneeria, matemaatika) valdkonnas. Ettevõtjatelt kui tulevastelt tööandjatelt on oodatud sisend, et kaardistada piirkondlikud ootused ja vajadused.

Vasta küsimustikule

 

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir