Saare maakonna ettevõtlusuudised - infokiri 24.11.2022

25. novembril Saare maakonna tegusate kodanike ja ühenduste tunnustamine 2022

Reedel, 25. novembril kell 18.00 toimub Salme rahvamajas 2022. aasta Saare maakonna tegusate kodanike ja ühenduste pidulik tunnustamissündmus. Tunnustatakse Saare maakonna Kaunis Kodu konkursil osalenud parimaid aedu, kuulutatakse välja Saare maakonna Aasta Küla 2022 ning peetakse meeles parimad kogukondi ja -tegusid. Sündmust saab otseülekande vahendusel jälgida nii Saaremaa Valla Facebooki lehel või Youtube vahendusel. 

Vaata otseülkannet Youtubest


Konverents "Kuidas oma e-äri paremini turundada" 25. novembril

Reedel, 25. novembril leiab Tallinnas Kultuurikatlas aset hübriidkonverents, kus oma teadmisi ja praktilisi kogemusi jagavad turundusvaldkonna oma ala tipud. Konverentsi otseülekannet 6 esinejaga saab jälgida tasuta, koha peale minnes rakendub piletitasu ning laiem programm.

Tutvu lähemalt


Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE klubiüritus Kuressaares

1. detsembril leiab Thule Kojas aset AIRE klubiüritus "Tehisintellekt ja robootika kui efektiivsuse hüppelaud: Saaremaa tööstusettevõtete kasutusjuhud", kus innustavaid kasutusjuhtusid tutvustavad Sporrong Eesti ja Incap Estonia. Tasuta sündmusele on oodatud kõik huvilised ning tööstusettevõtete, teadus- ja arendusasutuste, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad.

Tutvu programmiga


Veebiseminar „Organic food in Germany: Trends and opportunities in 2023“

EAS koostöös Eesti Toiduainetööstuse Liiduga kutsub 6. detsembril kell 10.00-12.00 toimuvale veebiseminarile Eesti ettevõtteid, kes valmistuvad järgmiseks BIOFACH messiks, aga ka neid toiduainetööstuse ettevõtteid, kes on huvitatud Saksa turule sisenemisest või seal laienemisest. Registreerimine tasuta veebiseminarile on avatud 5. detsembrini.

Lisainfo ja registreerimine


Green Key koolitussari turismiettevõtetele

Algamas on ökomärgise Green Key taotlusvoor, mis kestab detsembrist märtsini. Selle aja jooksul on turismiettevõtetel võimalik osaleda tsuta koolitustel, mis annavad ettevalmistuse märgise edukaks taotlemiseks. Esimene veebinar leiab aset 8. detsembril, kuhu on võimalik registreeruda 30. novembrini.

Tutvu programmiga


 

MTÜ Vöimalus taotlusvooru tähtaeg 1. detsember

Saaremaaga seonduvate kultuuri-, spordi-, noorte- ja muude mittetulunduslike projektide läbiviimist toetava MTÜ Vöimaluse järgmine taotlusvooru tähtaeg on 1. detsember. Organisatsioon tegutseb avalikkuse huvides, eesmärgiga kaasata oma liikmete ja teiste isikute sihttoetusi ja -finantseeringuid ning teha koostööd sarnaste Saaremaa vallas tegutsevate ja samu väärtusi jagavate organisatsioonidega.

Tutvu lähemalt


EAS kutsub ettevõtteid uude tippinoovaatorite programmi

10 ambitsioonikat keskmist- või suurettevõtet saavad võimaluse Eesti ja välismaiste innovatsioonivaldkonna tippekspertide- ja mentorite toel välja töötada oma innovatsioonistrateegia ning 3-6 uut võimalust, millega saavutada oma ettevõtte järgmine arenguhüpe. Programm kestab jaanuarist augustini ning kandideerimine on avatud 12. detsembrini.

Tutvu lähemalt


Vabaühenduste Liit ootab parimaid tunnustamiseks kuni 11. detsembrini

Kuni 11. detsembrini saab esitada aasta kodanikuühiskonna tegijate ja vabatahtlike kandidaate. Teiste seas tunnustatakse nii Eesti elu paranemisesse panustanud vabaühendusi, sädeinimesi, avaliku võimu esindajaid kui ka ettevõtteid. Kokku 8 kategoorias tunnustused antakse üle jaanuaris, kus patrooniks on president Alar Karis.

Vaata lähemalt


Avanes kogukonna eestvedaja stipendiumi konkurss 2023

Stipendiumi eesmärk on motiveeritud ja kogukonna arendamiseks vajalike oskuste, teadmiste ja võimetega eestvedaja toetamine, kes on kogukonna elujõu kasvataja ja uute arengusammude innustaja. ​​​​​​Stipendiumi suurus on 5 000 eurot. Taotluse esitamise tähtaeg on 10. jaanuar 2023. Vastav infoseminar toimub 30. novembril kell 13.00 keskkonnas Zoom. 

Lisainformatsioon


Ühise põllumajanduspoliitika strateegiakava tutvustav infopäev Saaremaal 29.11

Eesti põllumajandus ja maaelu saavad järgmisel viiel aastal enam kui 1,6 miljardit eurot. Raha jagamise alused tulenevad EL ühise põllumajanduspoliitika Eesti strateegiakavast aastateks 2023-2027. 29. novembril kell 12.00 toimub Kõljala Rahvamajas ühise põllumajanduspoliitika strateegiakava tutvustav infopäev, kuhu on võimalik registreeruda 27. novembrini.

Vaata lähemalt


Avanes taotlusvoor Eesti-Läti koostööprojektidele

Eesti-Läti 2021-2027 programm avas esimese taotlusvooru jätkusuutlike ja uuenduslike projektiideede leidmiseks piiriülese koostöö, ettevõtluse ja innovatsiooni, keskkonna ning turismi valdkonnas. Programmi kaasrahastus on kuni 80% abikõlbulikest kuludest. Taotlusvoor on avatud 7. novembrist ning suletakse 15. veebruaril 2023 kell 14.00. 

Loe lähemalt


Saaremaa Ettevõtlusakadeemia: Tõhus energiajuhtimine ettevõttes

29. novembril ja 6. detembril kell 13.00 - 15.00 toimub kaheosaline veebiseminar, kuhu on oodatud tööstus- ja tootmisettevõtete ning muu ärikinnisvara esindajad. Veebinarid annavad ülevaate energiaturust, tulevikuvaadatest ning võimalikest kokkuhoidu pakkuvatest lahendustest. Registreeru tasuta veebinaridele hiljemalt 29.11 kell 10.00.

Lisainfo ja registreerimine


Saaremaa Ettevõtlusakadeemia: 7 sammu, kuidas alustada eduka Amazoni ettevõttega

30. novembril kell 15.00 - 17.00 toimub veebikoolitus, mis annab esimesed sammud edukaks toodete müügiks läbi maailma suurima e-kaubandusplatvormi Amazon. Registreeru tasuta koolitusele hiljemalt 30. november kell 11.00.

Lisainfo ja registreerimine


Saaremaa Ettevõtlusakadeemia: Google Analytics 4 - üleminek uuele versioonile

2023. aasta 1. juulil lõpetab Google Analytics 3 (Universal Analytics) andmete kogumise, mistõttu üleminek uuele versioonile, Google Analytics 4, on paratamatus. 7. detsembril kell 14.00 - 16.30 toimuva veebikoolituse eesmärk on anda ülevaade uuest versioonist, tulevastest muutustest ja selle võimalustest. Registreeru tasuta koolitusele hiljemalt 7. detsember kell 10.00.

Lisainfo ja registreerimine

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir