Saare maakonna ettevõtlusuudised - infokiri 24.01.2023

Saaremaa tudengistipendium arstiteaduse üliõpilastele

Kuressaare Haigla kuulutab välja 2 stipendiumi, mille eesmärk on toetada Tartu Ülikooli arstiteaduse üliõpilasi, kellel on väljapaistvad tulemused õppe- või teadustöös ning valmisolek siduda oma erialane praktika Kuressaare Haiglaga. Ühe stipendiumi suurus on 4000 eurot. Taotlemise tähtaeg on 1. märts 2023.

Tutvu lähemalt


Oluline info Ukraina sõjapõgenike ajutise kaitse pikendamisest

Esimeste sõjapõgenike jõudmisest Saaremaale on mõne kuu möödudes saamas juba aasta. Seoses sellega algab ajutise kaitse saanud ukrainlastel ajutise kaitse elamisloa pikendamise periood. PPA on koostanud juhised ajutise kaitse pikendamise osas nii eesti-, vene- kui ukraina keeles.

Tutvu juhistega


Tippinnopvaatorite programm

Märtsis alustab 8-kuuline tippinnovaatorite programm, kuhu on oodatud 10 ambitsioonikat ettevõtet, kes saavad võimaluse Eesti ja välismaiste innovatsioonivaldkonna tippekspertide-​ ja mentorite toel välja töötada oma innovatsioonistrateegia ning 3-6 uut võimalust, millega saavutada oma ettevõtte järgmine arenguhüpe. Programmis osalemise hind on 3500€ + km ning registreerimine on avatud 6. veebruarini.

Tutvu lähemalt


Tartu Ülikooli Futulab projektipraktika

Tartu Ülikooli Futulab kutsub organisatsioone, õppejõude ja doktorante kaasama üliõpilasi projektidesse, et viia ellu mõni idee või leida lahendus konkreetsele probleemile. Projektipraktika on suurepärane võimalus viia koostöös üliõpilastega läbi uuringuid, toetada oma tegevusi teaduspõhise kompetentsiga, leida lahendusi või teostada ideid, millele igapäevaste tegevuste kõrvalt aega ei leidu. Projektiideid on võimalik esitada kuni 30. jaanuarini.

Lisainformatsioon


Esita oma tehas Aasta tehas 2023 konkursile

Äripäev hakkab taas otsima aasta tehast ja kuni 5. veebruarini on kõigil töötleva tööstuse ettevõtetel võimalik oma tehas konkursile esitada. Võitja valitakse andmete põhjal nii suurettevõtete kui VKE-de kategoorias, samuti selgub lugejate lemmik. Võitjad selguvad 16. märtsil tööstussektori konverentsil ja kontaktmessil "Tark tööstus 2023".

Lisainformatsioon ja kandideerimine


Tartu Ülikooli virtuaalne karjäärireiv "Otse tulevikku"

8. veebruaril leiab aset virtuaalne Tartu Ülikooli karjäärireiv, kus tööandjatel on võimalus olla väljas ekspoalal. Ekspoala on avatud aprillini, TÜ karjääripäevade lõpuni. Ekspoalal osalemine on tasuta.

Tutvu lähemalt


Seminar "Sortimendi ja hinna muutuste tuules"

8. märtsil leiab Olümpia Hotelli konverentsikeskuses aset jaekettide-tootjate-hulgikaupmeeste ühisseminar "Sortimendi ja hinna muutuste tuules". Seminar keskendub sortimendi ja hinna muutustele ning sellele, kuidas tarbijad on selle kõik vastu võtnud. Seminari osavõtutasu on 199 eurot + km kuni 31. jaanuari hilisööni! Seminari tavahind on 349 eurot + km.

Lisainformatsioon ja registreerimine

 

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir