Saare maakonna ettevõtlusuudised - infokiri 15.12.2022


EHTNE Saaremaa jõuluturg veel kahel korral

Sel jõuluhooajal täitub Kuressaare kesklinn ja turuala mõnusa jõulumeluga veel kahel korral - 17. ja 21. detsembril. Kogupere jõuluturg toob kokku EHTNE Saaremaa märgikandjate müügiala, vahvad töötoad, taluloomad, jõuluvana ja põnevad esinejad. 

Tutvu programmidega


 

Selgusid Saare maakonna aasta kodanikud, ühendused, kodud ja küla

25. novembril selgusid 2022. aasta Saare maakonna tegusaimad kodanikud ja ühendused. Lisaks silmapaistvatele kogukondadele ja -tegudele jagati tunnustused välja Kaunis Kodu konkursi ja Aasta küla raames. Salme rahvamajas aset leidnud meeleolukas sündmus sai salvestatud nii videoülekandena, raadiosaatena kui fotogaleriina.

Tutvu tulemuste ja galeriiga


Konkurss avatud: Eesti ettevõtlik vaim 2022

31. detsembrini saab esitada kandidaate konkursile "Eesti ettevõtlik vaim 2022". Juba 2013. aastast toimunud konkurss on ellu kutsutud tunnustamaks väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid. Auhindu jagatakse kokku kaheksas kategoorias ning oma kandidatuuri võib esitada ettevõte ise, aga ka ettevõtlusorganisatsioon, kohalik omavalitsus või lihtsalt hea sõber.

Kandidaate esitama


Energiasalvestuse pilootprojektide arendamise toetuse infopäev

30. detsembril avaneb taastuvenergia salvestusseadmete pilootprojektide arendamise toetuse taotlusvoor, mille eesmärk on suurendada taastuvenergia osatähtsust kaugkütte- ja elektrisüsteemides koos fossiilkütuste kasutuse vähendamisega. Taotlusvooru infopäev toimub 19. detsembril kell 9.30 - 12.00 Tallinnas ja veebi vahendusel.

Registreeru infopäevale 16. detsembriks


Tööstusaladel taastuvelektri tootmisseadmete kasutuselevõtu hoogustamise toetuse infopäev

28. detsembril avaneb taotlusvoor tööstusaladel elektrienergiatootmisseadmete liitumist jaotus- või põhivõrguga toetamiseks, mille eesmärgiks on hoogustada taastuvelektri tootmisseadmete kasutuselevõttu. Taotlusvooru infopäev leiab aset 20. novembril kell 10.00 - 12.30 Tallinnas ja veebi vahendusel. 

Registreeru 16. detsembriks


Vabaühenduste arenguhüpet ettevalmistav taotlusvoor

3. veebruarini on avatud taotlusvoor, mille eesmärk on toetada oma arengut analüüsivaid ja kavandavaid avalikes huvides tegutsevaid vabaühendusi. Projekti abikõlbulikkuse periood on 1.04 - 31.07.2023 ning toetuse ülemmäär on 4000 eurot ilma omaosaluse nõudeta. Taotlusvooru infoveebinar toimub 6. jaanuaril kell 13.00.

Lisainformatsioon


Taotlusvooru "Kultuur, loovus ja kaasav ühiskond" tutvustav veebinar

19. detsembril kell 11.00 - 13.00 korraldab Eesti Teadusagentuur Euroopa horisondi valdkonna "Kultuur, loovus ja kaasav ühiskond" taotlusvooru tutvustava veebinari. Teemavaldkonna projektikonkursside kaudu tellib Euroopa Komisjon uuringuid ja uudseid lahendusi riigi, ühiskonna, majanduse, kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas.

Registreeru veebinarile 18. detsembriks


TalTechi jätkusuutlikkuse eksperdi programm

2023. aasta veebruarist maini korraldab TalTech koolitusprogrammi suunatud ettevõtetele, kes tahavad tegeleda ühiskonna strateegiliste väljakutsete lahendamisega. Tallinnas toimuv tasuline programm annab ülevaate kõigist jätkusuutliku arengu valdkondadest, rohepöörde väljakutestest, uutest regulatsioonidest jpm.

Lisainfo ja registreerimine


ESG juhi arenguprogramm

2023. aasta alguses alustab Estonian Business School juhtimisprogrammi teine lend, mille lõpetaja omab arusaama ringsest majandusmudelist ning on valmis ettevõtte transformatsiooniprotsessi edukalt juurutama ja juhtima. Tasuline programm kestab jaanuarist maini Tallinnas.

Tutvu lähemalt ja registreeru

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir