Saare maakonna ettevõtlusuudised - infokiri 04.10.2022


Kodanikuühenduste tunnustamine 2022

28. oktoobrini saab esitada kandidaate kodanikuühenduste tunnustamiseks. Iga-aastane konkurss kutsub ülesse märkama kodanikualgatusi ja kogukonnaühendusi, mis on viimase aasta jooksul paistnud silma tähelepanuväärse panusega maakonna arengusse. Kokku viies kategoorias tunnustusi jagatakse 25. novembril toimuval pidulikul sündmusel.

Kategooriad ja kandidaatide esitamine


Koolitusprogramm "E-kaubandusega alustaja ABC"

Eraldiseisvatest tasuta koolitustest koosnev programm annab alustavale e-kauplejale sissejuhatavad baasteadmised ja -oskused e-kaubandusest, e-poe loomisest ja digiturundusest, turutrendidest, tarne ja makseviisidest jpm. Koolitustele registreerumine avaneb jooksvalt. Järgmine koolitus leiab aset 12. oktoobril ning viimane 23. novembril.

Lisainformatsioon


Smart Manufacturing Meetup tööstuskonverents 19. oktoobril

Tänavu viiendat aastat toimuv tööstusettevõtetele suunatud konverens leiab aset 19. oktoobril Tartus V-Spa konverentsikeskuses, kus kohtub kuni 300 tööstusega seotud inimest. Konverentsil osalejate kasuteguriteks on kogemuslood, valdkondlikud toetus- ja arenguvõimalused, uued kontaktid ja palju muud.

Lisainformatsioon


Saaremaa esimene Green Key märgist kandev hotell

Turismi- ja majutusettevõtete keskkonnasõbralikkusele viitava Green Key ökomärgise kandjate hulka on Saaremaal lisandunud kolmas jätkusuutlikkust väärtustav majutusasutus. Hiljuti märgise taotlusprotsessi edukalt läbinud hotell NOSPA on esimene ja veel ainuke märgist kandev hotell Saaremaal.

Loe lisa


 

Ettevõtlusnädal 2022

Veebikonverents "Tandem ettevõtluses" 4. oktoobril

Maakondlikud Arenduskeskused koostöös Postimees Grupiga kutsuvad 4. oktoobril kell 10.00 - 17.00 toimuvale tasuta online konverentsile, kus tandemi kogemusi jagavad erinevate valdkondade silmapaistvad esindajad, muuhulgas ka Saaremaa ettevõtjate seast.

Osale konverentsil


 

Ettevõtlusnädal 2022

Veebiseminar "Elumuutvad harjumused" 5. oktoobril

Saare Arenduskeskus kutsub 5. oktoobril kell 18.00 algavale Sandra Vabarna inspireerivale veebinarile "Elumuutvad harjumused". Veebinaril räägib arengutreener Sandra kuuest elutähtsat harjumusest veelgi õnnelikuma ja täisväärtuslikuma elu saavutamiseks. Tasuta veebinarile registreerumine on avatud kuni 5. oktoobrini kell 12.00.

Registreeru veebinarile


Ettevõtlusnädal 2022

Saaremaa Ettevõtluspäeva konverents 6. oktoobril

Saaremaa Ettevõtluspäeva konverents leiab aset Thule Kojas neljapäeval, 6. oktoobril kell 12.15. Konverents harutab lahti päevakohaseid ja põletavamaid teemasid, millest on oodatud osa võtma kõik huvilised. Tasuta sündmust on võimalik jälgida ka veebiülekandena ning registreerumine on avatud kuni 5. oktoobrini kell 12.00.

Registreeru konverentsile


 

Ettevõtlusnädal 2022

Hübriidfestival Impact Day 7. oktoobril

Baltikumi suurim mõju ja jätkusuutlikkuse festival Impact Day leiab tänavu aset 7. oktoobril kell 10.00 - 22.00 Tallinnas, Põhjala tehases. Hübriidfestivalil esinevad valdkonna edukaimad Eesti tegijad, toimuvad erinevad praktilised töötoad, arutelud, paneelid, pitchimisvõistlused. Tasuline sündmus kulmineerub meeleoluka kultuuriprogrammiga.

Lisainformatsioon

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir