Saare maakonna ettevõtlusuudised - infokiri 03.05.2022

Green Key teemaline seminar turismiettevõtetele

Turismi-, toitlustus- ja majutusettevõtted on oodatud rahvusvahelise ökomärgise Green Keytaotlusvooru tutvustavale online seminarile, mis toimub 6. mail kell 13.00-15.00. Tutvustamisel on keskkonnajuhtimise olemus ja olulisus ning Green Key märgise süsteem. Lisaks antakse ülevaade taotlusvooru nõuetest ja orienteeruvast taotlemise etappide ajakavast.

Registreeru 5. maiks


Siseturismi edendav eriprojekt „Seikle Eestis“

Veel on jäänud üksikud kohad osalemiseks siseturistile suunatud eriprojektis "Seikle Eestis". Kui sinu ettevõttel on pakkuda meeldejääv ööbimiskogemus, kohalike jookide ja söökide degusteerimine mõisnike kombel, aktiivne puhkus või hoopis lõõgastuspaketid, siis oled õiges kohas. Osalustasu ettevõttele on 200 EUR + KM.

Registreeru kohe


MTÜ Vöimalus taotlusvooru tähtaeg 1. juuni

 

MTÜ Vöimalus on asutatud toetamaks Saaremaaga seonduvate kultuuri-, spordi-, noorte- ja muude mittetulunduslike projektide läbiviimist. Oma eesmärkide täitmiseks koondab Vöimalus taotlusi erinevatele mittetulunduslikele projektidele. 

Vaata lähemalt


"Õpi koos Google'iga" uued tasuta koolitused

Mais ja juunis toimuvad tasuta koolitused sinu digioskuste arendamiseks! Koolitajateks on eksperdid Eesti digiagentuuridest. Koolitused toimuvad veebiülekandena. Programm annab sulle vajaliku esmase ülevaate digiturundusest, tuues praktilisi näiteid ning jagades kasulikke nippe, mida kohe oma ettevõttes kasutusse võtta.

Vaata lähemalt

 

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir