Osale "Suveks tööle" virtuaalmessil 17.-19. mail

Eesti Töötukassa kutsub teid osalema virtuaalmessil „Suveks tööle“, mis toimub 19.-20. mail OnlineExpo messi keskkonnas. Oodatud on hooajatööd kui ka alalised tööpakkumised. Messi peamine sihtgrupp on 13-29-aastased noored. Lisaks tööpakkumistele ootame ka praktikakohtadevabatahtliku töö ja töövarjutamise pakkumisi.

Virtuaalmess on suurepärane võimalus jõuda oma tööpakkumistega tööotsijateni üle terve Eesti ning pakkuda noortele väärtuslikke töömaailma kogemusi ja teadmisi. Keerulistel aegadel on ka noored tööturul raskes seisus, seepärast tahame praeguses olukorras neile vajalikke võimalusi pakkuda.

Virtuaalse messikeskkonnaga saab aprillis toimunud Töö- ja karjäärimessi näitel tutvuda siin.

Eksponendid saavad endale sobivas kanalis külastajate küsimustele vastata reaalajas või messi toimumise jooksul. Palume, et kõik messil esitatavad tööpakkumised oleksid samal ajal aktiivsed ka töötukassa portaalis. Tööpakkumisi saab sisestada e-töötukassas.

„Suveks tööle“ virtuaalmessil osalemine on tasuta!

Kui soovite osaleda OnlineExpo keskkonnas toimuval “Suveks tööle” virtuaalmessil, siis palun täitke esimesel võimalusel ära registreerimisvorm, mis asub siin:

https://forms.gle/e4gM92Q8xmCniNFz5 

Küsimuste korral palun pöörduda Eesti Töötukassa noortevaldkonna juhi Olav Kerseni (olav.kersen@tootukassa.ee) poole.

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir