Mentorprogramm ettevõtjatele alustab uut hooaega

Saare maakonna mentorklubi alustab uut hooaega avades alustavale ettevõtjale uued arenguvõimalused. Klubis arutletakse erinevatel ettevõtlusalastel teemadel, tõstatatakse probleeme ja otsitakse neile lahendusi koos koolitajate ja mentoritega.

Mentorprogramm on mõeldud 1-3 aastat tegutsenud ettevõtjatele, kes soovivad omandada uusi teadmisi, jagada kogemusi, laiendada kontaktvõrgustikku ning analüüsida koos kogenud tugiisikutega oma ettevõtte väljakutseid.

Mentorklubis saab osaleda kuni 12 mentiid ja 6 mentorit. Kogenud ettevõtjatest mentorid pakuvad mentiidele personaalset tuge ja inspiratsiooni ning jagavad oma kogemusi, et alustav ettevõtja saaks tõusta uuele tasemele.

Aastaid tegutsenud klubi programm sisaldab mitmeid ühisüritusi, seminare, koolitusi ja õppereise. Programmi mitmekesistamiseks ja silmaringi avardamiseks lõimub käesoleval aastal Saaremaa klubi Viljandimaa klubiga. Üritused toimuvad põnevates asukohtades sisaldades kvaliteetseid koolitusi eesmärkide seadmisest, brändingust, turundusest ja müügist ning ajaplaneerimisest. Mentorklubi 2020. aasta programmi sündmused jäävad vahemikku 13. veebruar kuni 7. mai.

Mentorprogrammis osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud ning eeldab eelregistreerimist hiljemalt 5. veebruariks. Lisainfot programmi kohta leiab veebilehelt SIIT. Klubi koordinaator on Tiia Naagel, tiia@sasak.ee.


Mentorklubi üritused on suunatud mentorliikumise arendamisele maakonnas SA Saare Arenduskeskuse eestvedamisel. Mentorklubi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.


2019. aastal osalenud mentii, Mari-Liis Sink, klubist:

“Mentorklubi programm on üks ägedamaid, kus olen osalenud. Esiteks on seal palju häid koolitusi, kuhu muidu ei satuks ja ka kohti. Teiseks saab sealt nii mentorite kui mentiide seast omale nii palju uusi ning ägedaid tuttavaid-sõpru! Ja kolmandaks saab sealt ideid ning tuge oma ettevõtte arendamiseks ja arenguks. Soovitan väga osa võtta! Super kogemus!”

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir