MELT innovatsioonifoorum

10. aprillil 2018 Tallinna Kultuurikatlas

“It always seems impossible until it is done.” –Nelson Mandela

Kuidas edasi? See on küsimus, mille esitavad endale nii alustavad kui ka juba tegutsevad ettevõtted, suuremad ja väiksed firmad, toodete ning teenuste pakkujad. Milline roll on ettevõtte arengus ja edus tootearendusel? Mis on üldse tootearendus? On see ainult suurte ettevõtete pärusmaa, mis vajab suurt rahastust? Või ehk piisab ka lihtsast ideealgest ja protsesside ümbermõtestamisest, mis on jõukohane pea kõigile?

Need on küsimused, millele otsib vastuseid selleaastane MELT innovatsioonifoorum. Päeva keskmes on inspireerivad lood, mis julgustavad muutustele ning räägivad tootearendusest ja innovatsiooni ümber keerlevatest müütidest. Lavale astuvad erinevate elu- ja ärivaldkondade praktikud, kes jagavad häid kogemusi ning tulevikusuundumusi, tõestades, et igas nutikas idees võib peituda võimalus raketina taevasse tõusta ja maailma muuta.

Lahkame innovatsiooni ümber keerlevaid müüte ja küsimusi kuues erinevas teemablokis:

  • Teaduskoostöö ja nutikas disain kui edu alus innovatsiooniks
  • Kas hea innovatsioon eeldab ainult suuri panuseid?
  • Jätkusuutlikkus kui uus trend innovatsioonis
  • Innovatsioon kui erinevate ettevõtete ühisloome
  • Kas tehnoloogilistel arendustel on innovatsioonis piire?
  • Innovatsioon kui osa ettevõtte teadlikust arengustrateegiast

MELT innovatsioonifoorumile on oodatud need, kellel on head tulevikutoodete või teenuste ideed, kuid kes otsivad tõuget nende elluviimiseks. Ja vastupidi, ootame osalema ettevõtteid, kellel on küll hea tootmisvõimekus, kuid kes vajaksid inspiratsiooni toote innovatsioonis.

PROGRAMM: https://melt.ee/#programm

REGISTREERUMINE: https://melt.ee/#registration

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir