KUTSE Ettevõtlusnädala sündmustele

Kutsume sind taas osalema Ettevõtlusnädalal, mis leiab aset 4.-10. oktoobrini üle kogu Eesti.

Ettevõtlusnädala eesmärk on inspireerida ja julgustada ettevõtlikke inimesi oma ideid ellu viima ja astuma sammu lähemale oma unistuste täitmiseks. Lisaks uutele teadmistele aitavad ettevõtlusnädala sündmused laiendada kontaktvõrgustikku. Kohane ja võida!

 

Saare maakonna programmis leiab aset mitmeid olulisi sündmusi erinevatele sihtgruppidele:

 

Inspiratsioonikoolitus "Suurimad vead, miks 90% ettevõtetest ebaõnnestub ja kuidas neid vältida?"

6. oktoober kl 18:00 - 20:00 

veebis 

Läbi kaasahaarava, lihtsasti jälgitava ja praktikasse rakendatava intensiivse inspiratsioonikoolituse annab koolitaja Roland Takko vastused küsimusele "Kuidas hoolimata takistustest ettevõtlusega alustada?"

Lisainfo ja registreerimine

 

 

Saaremaa ettevõtluspäeva konverents

7. oktoober kl 12:30 - 18:30 

Thule Kojas + veebiülekanne

Konverents tutvustab innovaatilisi ja inspireerivaid ettevõtteid, kelle eesmärk on minimaliseerida ühiskonna ökoloogilist jalajälge, olles suunanäitjaks nii eraisikule kui ettevõtjale.

Tutvume Euroopa Liidu roheleppega, sellest tulenevate võimalustega Eestis, kuulame Rootsi kogemust rohepöörde rakendamisel ning jagame omavahel arvamusi.

Lisainfo ja registreerimine

 

 

Ühekorrapakendi ajastu lõpp!? Kuidas müüa toitu kaasa prügi tekitamata?

8. oktoober kl 13:00 - 15:00

veebis

Ühekorrapakend on väga mugav – lihtsalt kasuta ja viska ära. Selline tarbimine on aga äärmiselt raiskav. Inimeste teadlikkus seniste tarbimisharjumuste pahupoolest tõuseb ja hakkame tasapisi ringiga korduskasutuse ja ringmajanduse juurde tagasi jõudma. Mis kõige tähtsam – ühekorrapakenditele hakatakse piiranguid seadma ka riiklikul ja EL tasemel. Veebinar annab ülevaate ühekorraplasti direktiivist ja korduskasutuslahendustest toitlustusettevõtetele.

Lisainfo ja registreerimine

 

 

Lisaks leidub programmis sündmusi erivajadustega inimestele, vabaühendustele, erinevatest toetusmeetmetest, müügist Amazonis ja palju muud. 

Sündmused on tasuta ning toimuvad veebi vahendusel või füüsiliselt.

 

Tutvu kogu Saare maakonna Ettevõtlusnädala programmiga SIIN

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir