Koolitus sellest, kuidas kasvatada sotsiaalmeedia abil müüki

Saaremaa kohalikud ettevõtjad Sven Nuum ja Teet Torim kutsuvad koolitusele, kus räägivad supertoidusegusid tootva BoostMe arengutest ning jagavad praktilisi näpunäiteid, kuidas ise sotsiaalmeedia abil oma äri püsti panna. Sobib absoluutselt kõigile, kel on soov kasvatada tulemuslikkust, mõõdetavust ja seeläbi reaalset müüki Eestis ja väljaspool.

"Meil oli suur unistus vabaneda palgatööst ja ehitada üles päris oma ettevõte. Täna toodame Saaremaal supertoitude segusid ja müüme neid boost.ee e-poes. Meil ei ole 10-aastast kogemust online müügi- ja turundusvaldkonnas ning see on meie esimene e-pood. Oleme nullist pannud püsti äri, mis tegi juba 8ndal kuul üle 10 000€ müüki ja millel on kliente kõikjal üle maailma – Saaremaalt Šveitsi ja Singapurist Kanadasse. Tule meie koolitusele ja anname sinu ettevõttele hoo sisse juba 6 praktilise tunniga."

Koolitusel käsitletavad peamised teemad:

Facebookist on palju räägitud, aga mitte selliselt, et kuidas seal iga päev äri teha. Kampaaniad tulevad ja lähevad, aga iga päeva on vaja inimesteni jõuda. Oleme Boostiga seda pikalt üles ehitanud ja täna oma online äri püsti pannud. Selle kogemuse põhjal saame aidata sul online äri kiiremini kasvatada, tõsta nähtavust ja paremini oma sõnumiga inimesi kõnetada. Siin ei räägita ühestki “jaga ja võida” mängust!
  • Teine on kindlasti Instagram ja kuidas seal edukalt inimesi kaasata.
Võtame pulkadeks lahti teemad nagu pildikvaliteet, tekst pildi all, #hashtag-i kasutamine. Kõik need näited, mis Boostil on tänaseks toonud 10 000 jälgijat.


Koolitus toimub 24. novembril Tallinnas, Tallink City hotellis.

Loe lähemalt koolituse kohta ja registreeru siin!

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir