Interreg Euroopa programmi III taotlusvooru infopäev 04. aprillil Rahandusministeeriumis

  • Infopäev toimub 4. aprillil kell 10.00 – 13.15 Rahandusministeeriumis (Endla 13, Tallinn;

Rregistreeruda saab SIIN; tähtaeg 28.03.2017)

  • Kui programmi või taotlemise kohta on tekkinud küsimusi , siis palume esitada need infopäevale registreerimisel registreerimislehe infoväljale „comments“ ja eelisatavalt inglise keeles – need küsimused edastatakse programmi sekretariaati ning sekretariaadi töötajad saavad nii end infopäevaks paremini ette valmistada. Loomulikult on ka infopäeval oodatud rohkelt küsimusi.
  • Palume registreeruda soovi korral ka oma projekti idee individuaalsetele konsultatsioonidele (registreeruda saab SIIN; tähtaeg 27.03.2017)
  • Päevakava leiad SIIT.

NB! Eelregistreerimisel on võimalik osaleda oma projektiideega 30-45 minutit kestval konsultatsioonil, kus on võimalik projekti koostamisega tekkinud küsimused läbi arutada programmi sekretariaadi töötajatega.

Konsultatsioonid toimuvad vahetult pärast infopäeva Rahandusministeeriumis. Individuaalne konsultatsioon on suunatud taotlejatele, kellel on juba väga konkreetne projektitaotlus töös ning kes tulevad konsultatsioonile juba reaalselt arendamisel oleva taotlusega.

Programmi sekretariaadi inimesed saavad anda individuaalse konsultatsiooni kokku kuni neljale arendamisel olevale projektiideele. Kui on soov registreerida individuaalsele projektikonsultatsioonile, siis selleks saate juhiseid lisatud päevajavast.

Selleks, et infopäev võimalikult kasulik ja efektiivne oleks, palume osalejatel enne infopäeva läbi vaadata taotlusvooru puudutav informatsioon, mis on avalikustatud programmi veebilehel http://www.interregeurope.eu.

Infopäev, sh ka individuaalne konsultatsioon, toimub peamiselt inglise keeles.

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir