Ettevõtluskonkurss "Saksa-Eesti majandusauhind 2017"

Ka käesoleval aastal annab Saksa-Balti Kaubanduskoda välja Saksa-Eesti majandusauhinna. Sellel aastal on konkursi teemaks Digitaalajastu võidukäik „Industrie 4.0“ ja osalema on oodatud kõik Eesti ettevõtted, kes on teinud esimesi samme tootmise digitaliseerimisel ja firmasid, kes pakuvad vastavaid lahendusi.

Eesmärk

Saksa-Eesti majandusauhinna eesmärgiks on tunnustada ja toetada innovaatilisi ettevõtteid Eestis, kes on panustanud disaini, kvaliteedi, ekspordi ja tootmise arendamisele.

Osalemine

Kandideerima ootame ettevõtteid, kes on teinud esimesi pingutusi tootmise digitaliseerimisel ja IT ettevõtteid, kes pakuvad vastavaid lahendusi.

Konkursile ootame:

  • ettevõtteid, kes on kasutusele võtnud uudseid lahendusi või on välja töötanud uusi tehnoloogiaid, kasutavad asjade internetti, autonoomseid roboteid, on panustanud küberturvalisuse tõstmisesse, jne.
  • IT ettevõtteid, kes pakuvad vastavaid lahendusi, nt. tööstustarkvara, pilveteenuseid, jne.

Konkursil osaleja peab olema Eesti äriregistrisse kantud ja turul tegev ettevõte.

Kandideerimiseks vajaliku ankeedi liad SIIT!

Kandideerimistähtajaks on 10. märts 2017. Hiljemalt nimetatud kuupäevaks palume esitada Saksa-Balti Kaubanduskojale kandideerimiseks vajalikud materjalid.

Auhinna pidulik üleandmine toimub 11. mail 2017 Tallinnas.

Auhind

Auhinnaks on esinduslik klaastrofee ja osalemine mainekal rahvusvahelisel konverentsil "Industry of Things World" Berliinis 18.-19. septembril 2017 (auhind sisaldab osalemist konverentsil, lendu ja ööbimist Berliinis).

Lisaks saab konkursi võitja aasta tasuta liikmelisust Saksa-Balti Kaubandukojas, kuhu kuulub üle 470 ettevõtte Eestist, Lätist, Leedust ja Saksamaalt.

Enne pidulikku auhinnagalat annab konkursi meediapartner "Äripäev" välja erilehe "Saksa-Eesti majandusauhind 2017", kus tutvustame kõiki konkursi finaliste.

Auhinna patroon

Saksa-Eesti majandusauhinna patrooniks on Saksamaa Liitvabariigi suursaadik Eestis Christoph Eichhorn.


Lisainfot leiad konkursi kodulehelt:L
http://www.ahk-balt.org/ee/ueritused/saksa-majanduse-auhind/saksa-eesti-majandusauhind-2017/

Anneli Piirat
Tel: 6276 940
anneli.piirat@ahk-balt.org

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir