Ettevõtlike saare naiste klubi alustab uut hooaega

Enesearengule, uutele koostöövõimalustele, ideede, arvamuste ja kogemuste vahetamisele avatud naised toob kokku Ettevõtlike saare naiste klubi.

Klubi eesmärgiks on tõsta ettevõtlusteadlikkust, mis omakorda suurendab naisettevõtjate hulka. Klubi sündmused on mõeldud neile, kes juba tegutsevad ettevõtjana, kuid ka ettevõtlusega alles alustavatele naistele.

Seni on läbitud erinevaid pädevusi arendavaid koolitusi, kuulatud julgete ettevõtjate edu- ja komistuslugusid ning külastatud ettevõtjaid ka teistest maakondadest.

Käesoleva aasta programmi avab 6. veebruaril Nõid Sirkka Muhumaalt. Kevade jooksul õpitakse Erika Kolbakovi käe all etiketti ning ammutatakse inspiratsiooni kohalikelt ettevõtjatelt – fotograaf Pilleli Läetsalt ja siirupiemand Liisi Kuivjõgilt.


Klubi üks liikmetest, Rita Alt, jagab oma kogemusi:

“Ettevõtlike saare naiste klubi ühendab endas palju sellist, mis mulle rõõmu ja rahuldust pakub, arendab ning annab hoogu minu ettevõtlusele. Kuigi oleme klubis kõik väga erinevad, ühendab meid ettevõtlikkus, uued õppimised, kogemuste vahetamine ning naistele omane “elu paika panemine” kohvitassi taga. Maailmapilt on tohutult avardunud tänu põnevatele inimestele, kes klubiõhtutel esinemas käivad või keda oma reisidel Eesti eri paigus ise külastame. Olen väga tänulik, et meil on nii tore punt Saaremaa atsakaid naisi, eesotsas sütitava Tiiaga, kellega koos tekib selline sünergia, et pärast tegutsed ja toimetad mitu korda kiiremini ja efektiivsemalt.”


Neljandat aastat tegutsevas klubis on tänaseks 35 ettevõtlikku naist, keda toob kokku 6-7 erinevat sündmust aastas.


Kohtade arv klubisse on piiratud ning eeldab eelregistreerimist ja sümboolset liikmemaksu.

Programmiga on võimalik tutuvuda SIIT.

Klubiõhtuid koordineerib Tiia Naagel: tiia@sasak.ee


Ettevõtlike saare naiste klubi on suunatud ettevõtlusteadlikkuse arendamisele maakonnas, SA Saare Arenduskeskuse eestvedamisel. Tegevusi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir