Erply aitab Eesti tehnikatootjatel Euroopa turule pääseda ja kaup müügile saada

Erply on arendamas keskkonda, kus kogutakse kokku kõik Euroopas loodud tehnikatooted koos jooniste, mõõtude, laoseisu ning tellimis-ja hinnainfoga. Inventroy.com lahenduse abil võimalus turule pääseda ka niššitootjatel.

Uue lao- ja ostukeskkonna nimeks on Inventory.com ning selle asutajad Kristjan Hiiemaa, Sander Sebastian Agur ning Tanel Tähepõld ei unista vähemast kui saada Euroopa Alibabaks.

Hiiemaa sõnul indekseerib lahendus ära kõik ladudes saada olevad tööstuskomponendid ja arendatavast keskkonnast saab neid vajadusel otsida ja ka osta, olgu tegemist kuidatahes spetsiifilise bensiinipumba või robotividinaga.

Uus keskkond võimaldab oste sooritada ka tunduvalt madalama hinna eest, kuna ära jäävad paljud vahendajad, kes lõpphindu muidu suurendanud on. Võrreldes suurte müüjatega nagu K-Rauta või Würth loodab Hiiemaa komponente müüa kuni 50% soodsamalt.

Inventoryl on sõlmitud eelkokkulepped paljude peamiste tarnijate ja kaupmeestega, kes on huvitatud oma materjalide väljapanemisest ja keskkonnaga integreerimisest. Keskkond ise peaks avalikuks saama uue aasta alguses jaanuaris-veebruaris, mil keskkonnas oleks saadaval ligi viis miljonit eri toodet.

Hiiemaa hinnangul on näiteks Eesti masinaehitusettevõtete tarneahel täiesti nähtamatu ja uutel tegijatel on väga keeruline turule siseneda, kuna ei ole lihtne leida võimalust toodete müümiseks. Tema sõnul on Erply klientide hulgas palju vingeid nišštegijad, kes võivad uue lahenduse abil vabalt Euroopa suurtele tegijatele varba peale astuda. Suurimaks väljakutseks peab ta lahenduse leidmist, mis aitab tooted võimalikult täpselt erinevate parameetrite abil kirjeldada, et siis vajalikke asju oleks lihtne otsida ja leida.

Kõik Eesti tootjad, kes soovivad oma kaupu näiteks kasvõi Saksamaale müüa, on oodatud ettevõttega ühendust võtma ja omi tooteid kataloogidesse lisama, sest loodavas tehniliste artiklite andmebaasis on võimalus kõikvõimalikele erinevatele toodetele.

Loe lähemalt: Erply loob globaalset vidinatellimise keskkonda Inventory.com

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir