EAS-i Ärimudeli praktikum

Kas Sinu ettevõtte ärimudel võimaldab Su äril kuluefektiivselt kasvada? Millised on Sinu ettevõtte ärimudeli eelised konkurentidega võrreldes? Milles võiks sinu ettevõtte erinevus seisneda? Hea võimalus oma ärimudeli kallal töötada on kohe-kohe algav ÄRIMUDELI PRAKTIKUM.

Ärimudeli praktikum on programm, kus saad oma ettevõtte kasuks rakendada selle ala vaieldamatud tipud – Alar Kolk, Mart Kikas, Heidi Kakko, Andra Larin van der Pijl, kelle käsi on olnud mängus selliste ettevõtete edulugudes nagu Scoro, Levira, Sunorek, Wendre, Saarioinen jt.

Vaata koolitajate kohta lähemalt SIIT!

Programmis jagavad mentorid ja koolitaja oma kogemusi sarnaste probleemide lahendamisel ning annavad tagasisidet Sinu ettevõtte ärimudelile ning uuendusideedele. Grupitöö päevadel tutvustakse ka teiste ettevõtete
ärimudeleid ning 25 erinevat võimalikku kasvustrateegiat.

Programmi on oodatud kõik eksportivad teenus- ja tootmisettevõtted, kes soovivad lähiaastatel jätkuvalt kasvada ning kasumlikkust tõsta.

Lisainfo: http://www.eas.ee/teenus/arimudeli-praktikum-2/
Otselink avaldusele: https://form.jotformeu.com/70451709446357

Osalustasu 540 eurot (+km) ettevõtte kohta. Ühest ettevõttest saab osaleda 2-3 inimest.

Praktikumi aprillis algava grupi avalduse esitamise tähtaeg on 30.märts 2017.

Praktikumid viib ellu EAS koostöös BDA Consultinguga. Praktikume kaasrahastatakse Euroopa regionaalarengu fondi vahenditest.


Lisainfo:
BDA Consulting
Lo Rihvk
Tel: +372 5115 625
arimudel@bda.ee

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir