EAS-i ärimentorprogramm ootab osalejaid

EAS ootab sügisel algavasse ärimentorprogrammi kandideerima 1-3,5 aastat tegutsenud ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid. Ärimentorprogramm on mõeldud alustavate ettevõtjate edule ja kiiremale kasvule ning ekspordile kaasaaitamiseks. Kandideeri SIIN.

EAS Ärimentorprogrammi võetakse sel hooajal vastu koguni 50 alustavat ettevõtjat.

Kandideerimise tähtaeg on 16. september.


Ärimentorprogramm võimaldab Sul:

  • Saada endale koostööpartneriks kogenud mentori, kellega koos arutada läbi ettevõtte arenguplaanid ning teha olulisi otsuseid.
  • Läbida koos mentoriga hulgaliselt praktilisi töötubasid ärimudeli, müügi, tootearenduse jt alustava ettevõtja jaoks vajalikel teemadel, mida viivad läbi Eesti juhtivad nõustajad ja eksperdid.
  • Õppida edukate Eesti ettevõtete kogemustest ja saada ekspordinõu väliskonsultantidelt.
  • Kasvatada oma ärialast võrgustikku.
  • Sel sügisel algab programmi 13. hooaeg. Kokku on varasemalt programmi läbinud ca 500 alustavat ettevõtjat. EAS-i poolt läbi viidud võrdlusest selgus, et programmis osalenud ettevõtjad on saavutanud 3 korda suurema kasvu kui teised sarnased ettevõtted.

Varasemad osalejad ise on välja toonud, et mentorsuhte kaudu kogemuste jagamises ja üksteiselt õppimises peitub suur väärtus. ,,Programmi kaudu leidsime mitmeid mõttekaaslasi ja koostööpartnereid, samuti vahendasid mentorid väga olulisi kontakte, kellest on ettevõtte arengul väga palju abi olnud. Õppisime asju realistlikult hindama - nii aega, võimekust kui rahalist seisu“ (Marit Ilison, https://maritilison.com/).


Programmi veebileht (kava ja tingimused): http://www.eas.ee/teenus/arimentorid/
Kandideeri: https://form.jotformeu.com/61606454535355

Programmi leht Facebookis: https://www.facebook.com/mentorprogramm/

Programm on osalejatele tasuta! Ärimentorprogrammi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Programmi viib ellu EAS koostöös BDA Consulting OÜ-ga.


Lisainfo:

Katrin Eha
Koordinaator
Tel: +372 627 9444
katrin.eha@eas.ee

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir