Disaini Meistriklassi on registreerimine avatud

Sügisel alustab taaskord EASi Disaini Meistriklass, mis aitab ettevõtetel jõuda uue toote- või teenusedisaini prototüübini. Registreerimine programmi kestab kuni 19. juuni 2019.

Disaini Meistriklassis arendab osalev ettevõte koos disainijuhiga uudset toodet või teenust. Programm võimaldab ettevõttesse tekitada kompetentsi turu ja tarbija mõistmiseks, ressursside juhtimiseks ning toodete iseseisvaks arendamiseks tulevikus. Disainijuht on ettevõttega kogu meistriklassi vältel: ta viib läbi disainiauditi, nõustab ettevõtet töötubades ning aitab tootearendusprojektide elluviimisel. Meistriklassi lõpus toimub ka parima osaleja väljaselgitamine, kes võidab 10 000-eurose auhinna.

2019. aasta kevadises Disaini Meistriklassis osalenud Elisa Järvsalu (Thermory AS) sõnul aitab programm ettevõtte tootearenduse prioriteete defineerida: “Igal ettevõttel tekivad tegevusaastate käigus omad harjumused ja vaatenurgad, mis tuleks aga aeg-ajalt ka värske pilguga üle vaadata. Kogu ümbritsev keskkond muutub, meil on käes digiajastu ning sellest lähtuvalt muutuvad ka kliendi vajadused/harjumused. Disaini Meistriklass aitabki luua uut värsket fookust ning seada oma tegevused kasvusihi saavutamiseks just tegelikest kliendivajadustest lähtuvalt.”

Siim Liivamägi (Mattias Cafe OÜ) sõnul on Disaini Meistriklassi programm raputanud positiivselt tootearendust nende ettevõttes: „Oleme hakanud rohkem keskenduma kliendi analüüsimisele ning võtnud juba kasutusele disainjuhtimise aluseid meie protsessides. Samuti oleme saanud kinnitust, et disain ja selle juurutamine ettevõttes on tänapäeva karmis konkurentsis hädavajalik. DMK programm on lisaks liitnud meie meeskonda, et tegutseda ühise huvitava tootesarja loomise nimel. Iga liige võtab seda kui enda isiklikku projekti ja panustatakse kogu energiaga!“

Lisainfo ja registreerimine.

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir