Alustab ettevõtlikkuse arendamise programm “Hobist ärini”

Programmis “Hobist ärini” arendatakse ettevõtlikkust läbi loovuse kasutades ideemängu lahendust, kus mängu läbi aidatakse õppuritel mõista, missugune võiks olla nende hobi kui äri väga erinevatest vaatenurkadest lähtuvalt. Mängitakse läbi erinevate osalejate ideed ning arutatakse tiimides läbi tulemused. Suhtlusoskust ja julgust arendatakse läbi praktiliste rollimängude ning esinemisoskust läbi võimaluse oma hobi mängulisel viisil tutvustada ning seeläbi eduelamust kogeda.

Kutsume osalema kõiki, kellel on mingi südamelähedane hobi! Ei ole vahet, kas tegeled laulmise, tantsimise, ratsutamise või käsitööga! Oodatud on kõik, kes millegagi hobi korras tegelevad ning tahavad ennast arendada ning õppida uusi oskusi.


Sihtgrupp

1. noored täiskasvanud (kuni 29aastased), kellel on lõpetamata põhi, keskvõi kutsekool;

2. lastega kodus olevad vanemad;

3. vanemaealised (55+) mitte töötavad.

Kui kuulud ühesse neist gruppidest, siis ootame Sind osalema TASUTA koolitustele, mida rahastavad INNOVE ja Euroopa Sotsiaalfond ning koolitust korraldab Marketingi Insituut.

Saame kokku mõnusas väikses grupis (68 osalejat) Kuressaare Pihtla tee3, kus arutleme teineteise hobide üle. Mõtleme, kuidas saaks ennast ja hobi arendada ning miks mitte kasvatada sellest välja lausa oma äri?

Võimalik on osaleda kolmel erineval koolitusel:


Koolitus IDEEMÄNG

Räägime, millised on võimalused hobist äri kasvatamiseks. Saad teada, miks on oluline unistada ja kuidas unistada suurelt. Teeme grupitöid, mille käigus saad rohkem teada teiste hobidest ja sellest, kuidas nemad oma hobini jõudsid. Mängime ideemängu, mis aitab sul oma hobile läheneda täiesti uue nurga alt. Tänu ideemängule saad uusi mõtteid, kuidas ennast ja oma hobi uuele tasemele viia!

7.oktoobril 2019 kell 10:00 - 16:00 Koolitusele registreeri SIIN

28. oktoobril 2019 kell 10:00 - 16:00 Koolitusele registreeri SIIN


Koolitus KUIDAS LUUA KASULIKKE SUHTEID?

Kas sa tahaksid õppida julgemalt suhtlema, olla avatud suhtleja ja osata sõlmida kergesti uusi tutvusi? Just nende omaduste arendamisele koolitusel tähelepanu pööramegi. Suhete loomise õppimine on kasulik oskus, mida saad kasutada oma hobi tutvustamisel ja arendamisel. Koolitusel arutleme erinevate hobide ja suhtlemise üle. Räägime suhtlemisest, suhetest ja sellest, kuidas luua suhteid. Õpime, mis on aktiivne kuulamine ja praktiseerime seda.

10.oktoobril 2019 kell 10:00 - 16:00 Koolitusele registreeri SIIN

4. novembril 2019 kell 10:00 - 16:00 Koolitusele registreeri SIIN


Koolitus: KUIDAS MÕJUVALT ESINEDA?

Kui oskad hästi ja mõjuvalt esineda, on paljud uksed sinu ees avatud.

Koolitusel räägime esinemisoskusest just niisuguse nurga alt, kuidas see saab tuua kasu hobi tutvustamisel. Koolitusel arutleme erinevate hobide üle ja räägime, kuidas oma hobi teistele tutvustada, kuidas mõjuvalt esineda ja kuulajas tähelepanu äratada. Räägime, missugustes olukordades ja kellele peaks oma hobi tutvustama, et sellest äri teha. Õpime oma hobi tutvustama.

17.oktoobril 2019 kell 10:00 - 17:00 Koolitusele registreeri SIIN

7. novembril 2019 kell 10:00 - 17:00 Koolitusele registreeri SIIN


Grupid on väikesed ja täituvad kiiresti!


Lisainfo projekti ja koolitustel osalemise kohta:

Kairit Lindmäe

tel. +372 5451 2202

kairit.lindmae@gmail.com

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir