Ajujaht ootab äriideid veel selle nädala lõpuni!

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht ootab ideid selleks pühapäevaks, 23. oktoobriks!

Üheksa hooaja vältel on Ajujahile esitatud üle 3800 idee. Nende seast on saanud hoo sisse nii Click & Grow, GoWorkaBit, Taxify, FeelingStream, Huntloc, Timbeter kui Bikeep. Viimaste hooaegade statistika põhjal saab öelda, et kõige rohkem ideid on laekunud IKT kategooriast, kuid ideed on ootame kõikidest valdkondadest – nii sotsiaalse ettevõtluse kategooriast, traditsioonilistest tööstusharudest kui disainivaldkonnast. Eelmisel aastal pälvis Ajujahi võidu endale SprayPrinteri meeskond, kes on tänaseks ka enda esimese partii klientideni toimetanud. Juba sel sügisel saab spreiprintereid osta ka Bauhofi kauplustest. Kindlasti on ka Sinul mõni idee töös või tagataskus ootel – anna endale võimalus ja käi see välja!

Pole oluline, kas Sinu idee on verivärske või esimese prototüübi või ehk isegi müügini jõudnud – Ajujahil on osalenud ideid väga erineva valmidusastmega ning oluline pole see, kus sa oled praegu, vaid kuhu sa soovid jõuda. Ajujaht aitab Sind erinevate koolituste, kogenud mentorite ja laialdase kontaktvõrgustikuga. Vähem tähtis pole ka võimalus parimate hulka välja jõudes saada osa 60 000 eurosest auhinnafondist ning teha oma toode või teenus nõutuks teleekraani vahendusel.

KELL TIKSUB! Pane oma idee kirja enne pühapäeva, 23. oktoobrit Ajujahi veebikodus. Uuri lisa ka Ajujahi Facebookist ning ära unusta vaatamast ka Ajujahi juubelihooaja videoklippi!

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir