Kodanikuühenduste tunnustamine 2017

KENA KODANIKUÜHENDUS

MTÜ Muhu Pärandikool - ühing on algatanud mitmeid toredaid ja jätkusuutlikke projekte, olles suurepärane projekti vedaja ja koostööpartner. Suur eeskuju, kuidas saab ühiselt koos toredamalt ja suuremalt. MTÜ tegevus aitab mõista ühiste tegemiste jõudu, organisatsiooni panus kohaliku elu tegemistesse on väga suur.

KENA MÕTE

perekond KIRSS - sel suvel avati Kuressaares omalaadne keskaja elamuskeskus, mis pakub külastajaile tegevust alates käsitööst kuni relvade ja piinariistadega tutvumiseni välja. Vähetähtis pole ka see, et hoone sisustuse ja eksponaadid on koos abiliste ja perega suures osas ise ehitatud.

KENA ALGATUS

MTÜ Triigi Filharmoonia - ühing on hakkama saanud vahva kontserdipaiga loomisega Saaremaale, kellel on olnud intensiivne suvehooaeg, millele eelnes pikk ja põhjalik ettevalmistus. Nüüd on olemas koht, kuhu tulevad ka maailmakuulsad muusikud.

KENA TEGU

MTÜ Randvere Heaks - ühing, kes on silma paistnud kohaliku elu edendamisega, kutsunud ellu kogukonda kaasavaid ühiseid tegemisi ja projekte, on olnud koostööaldis teiste ühendustega, ettevõtete ja omavalitsustega ning omab head mainet piirkonna elanike seas.

KENA KOOSTÖÖ

Osaühing Javicar - ettevõte, kes organiseeris Saare Invaühingule päevaga kogu vajamineva puitmaterjali nii põrandate kui seinte jaoks ja selle kõik koos transpordiga ning sponsorluse korras. See oli hindamatu abi kogukonnale.

 

Saaremaa Arenduskeskuse tänukirjad meeldiva ja eduka koostöö eest:

Lääne-Saare Vallavalitsus

Kihelkonna Vallavalitsus

Kuressaare Linnavalitsus

Laimjala Vallavalitsus

Leisi Vallavalitsus

Muhu Vallavalitsus

Mustjala Vallavalitsus

Orissaare Vallavalitsus

Pihtla Vallavalitsus

Pöide Vallavalitsus

Salme Vallavalitsus

Torgu Vallavalitsus

Valjala Vallavalitsus

Saare Maavalitsus

MTÜ Saarte Koostöökogu

OÜ Arensburg

Suure Töllu Puhkeküla

Annika Prei

Merike Toose

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir