ee gb

Viimane võimalus kandideerida maailma juhtivale elektroonika tootmise messile productronica 2017

EAS kutsub Teid osalema ühisstendil Münchenis 14.-17. novembrini 2017 toimuval messil productronica 2017.

Productronica on maailma juhtiv elektroonika tootmise ja arendamise mess. Ühisstendile ootame eelkõige elektroonika seadmete tootjaid ja elektroonikatööstuse tarkvara arendajaid. Eelmisest, 2015. aasta productronica messist, võttis osa 1168 eksponenti 40-lt maalt ja 38 000 külastajat rohkem kui 80-lt maalt.

Messi kodulehekülg on www.productronica.de.

EAS korraldab productronicale ühisstendi kolmandat korda. Seekord asub Eesti ühisstend hallis B2 Future Markets Cluster, mille põhiteemad on IT2Industry IT to Production ja Industrie 4.0. Paralleelselt messiga toimub IT2Industry konverents.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.


Ühisstendil osalejate arv on piiratud. Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

http://www.eas.ee/events/mess-productronica-2017/

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 21. aprilliks 2017.


Registreerumine ja lisainformatsioon:

Karin Alliksaar

Eesti ühisstendi projektijuht

Ettevõtluse ja ekspordi keskus

E-post: karin.alliksaar@eas.ee

Tel: 627 9350

www.eas.ee/messid

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir