ee gb

SaareMaaPäevade vabaÖhupÖhukinO, film "Polaarpoiss" Kuressaare keskväljakul

Neljapäeval algusega kell 20:00, Kuressaare kesklinnas Noorte telgis.

Neljapäeva õhtul kell 20:00 kerkib Kuressaare keskväljakule noorte telk ja vabaÖhupÖhukinO, kus näidatakse mitmeid noorte endi valmistatud filme ning õhtu naelaks on uus eestimaine film "Polaarpoiss". Programmi algus on kell 20:00, TASUTA!

“Polaarpoiss” on lugu keskkooli lõpetavast noormehest Mattiasest (Roland Laos), kelle unistuseks on minna Berliini fotograafiat õppima. Mattiase plaanid seab ohtu armumine hulljulgesse bipolaarsesse kaunitari Hannasse (Jaanika Arum), kes tõmbab Mattiase kaasa sündmustekeerisesse, mis viib poisi seadusega pahuksisse. Päästes Hannat tema enese küüsist, paneb Mattias toime kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – lasta end süüdimatuks tunnistada. Selleks aga tuleb Mattiasel teeselda ainsat vaimuhaigust, mida ta tunneb – bipolaarsust.

Filmi lisainfo:
https://www.facebook.com/Polaarpoiss
www.instagram.com/Polaarpoiss
www.polaarpoiss.ee

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

OLULINE: SA Saare Arenduskeskus kontor on ajutiselt eriolukorra tõttu suletud ja füüsilised kliendikohtumised on tühistatud. Kõik teenused jätkuvad e-maili, telefoni ja online lahenduste abil (Skype jt). Koolitused ja seminarid on edasi lükatud ning nende toimumise kohta jagame infot jooksvalt.

Lisaküsimused: info@sasak.ee

Ole kursis Saaremaa uudistega

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused
web by Elixir