ee gb

SaareMaaPäevade vabaÖhupÖhukinO, film "Polaarpoiss" Kuressaare keskväljakul

Neljapäeval algusega kell 20:00, Kuressaare kesklinnas Noorte telgis.

Neljapäeva õhtul kell 20:00 kerkib Kuressaare keskväljakule noorte telk ja vabaÖhupÖhukinO, kus näidatakse mitmeid noorte endi valmistatud filme ning õhtu naelaks on uus eestimaine film "Polaarpoiss". Programmi algus on kell 20:00, TASUTA!

“Polaarpoiss” on lugu keskkooli lõpetavast noormehest Mattiasest (Roland Laos), kelle unistuseks on minna Berliini fotograafiat õppima. Mattiase plaanid seab ohtu armumine hulljulgesse bipolaarsesse kaunitari Hannasse (Jaanika Arum), kes tõmbab Mattiase kaasa sündmustekeerisesse, mis viib poisi seadusega pahuksisse. Päästes Hannat tema enese küüsist, paneb Mattias toime kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – lasta end süüdimatuks tunnistada. Selleks aga tuleb Mattiasel teeselda ainsat vaimuhaigust, mida ta tunneb – bipolaarsust.

Filmi lisainfo:
https://www.facebook.com/Polaarpoiss
www.instagram.com/Polaarpoiss
www.polaarpoiss.ee

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir