ee gb

Rahvusvahelise koostöö hommik Saaremaal

Rahvusvahelise koostöö hommik Saaremaal 05.mail 2016.a.

Kas oled mõelnud, et tahaksid oma organisatsiooni tegevuse viia järgmisele, rahvusvahelisele tasemele? Mis kasu sellest on? Kuidas alustada? Millist tuge on võimalik saada? Nendele küsimustele saad vastuse rahvusvahelise koostöö seminaril Saaremaal, mis toimub 05.mail Arensburgi hotelli konverentsiruumis algusega kell 10:00.

KÜSKi, maakondlike arenduskeskuste ja Kodanike Euroopa programmi koostöös toimuvad märtsist maini üle Eesti kohtumised vabaühingutega, kes on huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest ning otsivad vastuseid küsimustele, kuidas alustada ja millist tuge on selleks võimalik saada.

Jutuks tuleb:

  • Rahvusvahelised projektid: miks ja kuidas teha rahvusvahelist koostööd;
  • Kodanike Euroopa programm. Rahvusvaheline koostöö EL tasandil: mida silmas pidada, kuidas esitada edukaid taotlusi, milleks Kodanike Euroopa programm - edukate Eesti ja naaberriikide projektinäidete varal;
  • KÜSKi rahvusvahelise koostöö võimalused;

Kogemuslugu – kogemust jagab Triin Arva Saaremaa Arenduskeskus (noortele ja vanuritele suunatud rahvusvahelised projektid).

Anna oma tulekust märku: Helje Pent, Saaremaa Arenduskeskus, helje@sasak.ee ja 45 20 573.

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir