ee gb

Loeng teemal "kuidas olla atraktiivne?"

Neljapäeval, 1.detsembril kell 18.30-20.00 toimub Kuressaares, Saaremaa Ühisgümnaasiumi auditooriumis, loeng teemal "Kuidas olla atraktiivne?". Lektor on Andres Kuusik, Tartu Ülikooli turunduse õppetooli juhataja.

A.Kuusik kirjutas oma loengu kohta järgmist:

Kas oled mõelnud, kuidas tuua välja enda tugevused ning mõjuda just sellisena nagu sa soovid, et teised sind näeksid? Räägime, kuidas juba täna panna alus sellele, et olla tulevikus atraktiivne nii tulevastele tööandjatele, ettevõtluspartneritele kui ka sõpradele.

Loeng toimub Ö-ülikooli raames, oodatud on nii gümnasistid kui täiskasvanud huvilised. Gümnasistidel on loengust osavõtt tasuta, teistel 5 eurot, maksta saab kohapeal sularahas või ülekandega.

Registreerimine ning lisainfo aadressil: yks@tt.ee ja tel. 5224499 kuni 20.11.2016.

Tegemist on Ö-Ülikooli 12-osalise loenguprogrammiga, mis algas juba 6. oktoobril. Loe loengusarja kohta lähemalt siit: http://www.oeselstudium.ee/o-ulikool

Tutvu terve loenguprogrammiga SIIN!


Heade soovide ja lugupidamisega

Maie Meius,

Oesel Studiumi tegevjuht

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

OLULINE: SA Saare Arenduskeskus kontor on ajutiselt eriolukorra tõttu suletud ja füüsilised kliendikohtumised on tühistatud. Kõik teenused jätkuvad e-maili, telefoni ja online lahenduste abil (Skype jt). Koolitused ja seminarid on edasi lükatud ning nende toimumise kohta jagame infot jooksvalt.

Lisaküsimused: info@sasak.ee

Ole kursis Saaremaa uudistega

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused
web by Elixir