ee gb

Kutse välisspetsialistide värbamisüritusele

EURES Eesti koostöös Work in Estonia programmiga pakuvad ettevõtetele, kel soov värvata spetsialiste välismaalt, võimalust osaleda ning otsida kandidaate tasuta online värbamisüritusel.

Üritusel osaleb tööotsijaid peamiselt Euroopa Liidu riikidest, aga ka mujalt maailmast – kampaania raames reklaamime üritust Gruusias, Ukrainas, Türgis, aga ka Itaalias, Portugalis, Hispaanias jt Euroopa riikides.

Messil osalemine on lihtne – nõuab vaid tööpakkumisi, kuhu kandidaate oodatakse ning nelja tundi messipäeval, et arvuti taga tööotsijatega suhelda. EURES Eesti korraldustiim aitab igakülgselt messil edukal osalemisel.

Osalemine on tasuta!

Lisainfot:

https://www.eas.ee/events/osale-online-toomessil-s...

Work_in_Estonia.jpeg

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

OLULINE: SA Saare Arenduskeskus kontor on ajutiselt eriolukorra tõttu suletud ja füüsilised kliendikohtumised on tühistatud. Kõik teenused jätkuvad e-maili, telefoni ja online lahenduste abil (Skype jt). Koolitused ja seminarid on edasi lükatud ning nende toimumise kohta jagame infot jooksvalt.

Lisaküsimused: info@sasak.ee

Ole kursis Saaremaa uudistega

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused
web by Elixir