ee gb

Kuressaare saab vabakontori

Kuressaare saab vabakontori

Vabakontori eesmärk on tuua kodukontorites välja need mikroettevõtted, kes seni seda ühel või teisel põhjusel teinud ei ole. Soovijad saavad rentida eraldi toa või siis kasutada vabakontori töölauda kas teatud perioodil või miks mitte ka paar tundi päevas. Oodatud on nii kohalikud ettevõtjad, loomeinimesed kui ka meie külalised. Sellise võimaluse olemasolu toetab ka turismi võimaldades tööd ja puhkust siduda ning kauem Saaremaal viibida.

Lisaks tavapärastele tööruumidele pannakse vabakontoris suurt rõhku ettevõtjate omavahelisele koostööle ning selle tarbeks on ettenähtud ka ühine koosolemisruum.

Vabakontor seab end sisse kohe keskväljaku ääres Tallinna tänav 1, nn vana Edu poe peal. Vabakontori kasutusse saab hoone II korruse tagumine tiib sissepääsuga Kohtu tänavalt.

Kuna ruumid on olnud pikalt kasutuseta võtab sisseseadmine pisut aega, kuid juba aprilli lõpus on kavas vabakontor avada kõigile huvilistele.

Vabakontor on üks osa Saaremaa Loomemaja arendusideest ja meil on heameel, et me leidsime endale koostööpartneri Saarema Tarbijate Ühistu näol, kellega oleme sõlminud lepingu ruumide kasutamiseks.

Kui oled huvitatud, siis võta ühendust MTÜ Saaremaa Loomemaja, e-post: loovsaarlane@gmail.com

Kontaktisik: Relika Metsallik-Koppel

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir