ee gb

Kohtumine Taxify looja Martin Villigiga

Kuressaare Edukontor kutsub 22. juunil kell 17.30 kohtumisele Taxify looja Martin Villiguga.

Avatud kohtumiste sari “Edu valemid” tutvustab valdavalt saare juurtega põnevaid ettevõtjaid, et saada neilt inspiratsiooni ja ideid.

Kohtumised toimuvad kord kuus juunist detsembrini vabas õhkkonnas Edukontori mõnusa õhkkonnaga ruumis "Ankur".

Kohtumiste sarjas tutvustavad innovaatilise lähenemisega kaugele jõudnud külalised erinevaid töötamise viise läbi reaalsete kogemuste ja tutvustavad olulisi ülemaailmseid arenguid.

Esimene kohtumine toimub 22. juunil kell 17.30, mil oma edulugu räägib Martin Villig, kes on rakenduse Taxify üks loojatest. Ettevõte, mis algas tudengileiutisest, on paari aastaga kasvanud üheks maailma enim kasutatavaks transpordilahenduseks, üle kümne miljoni sõitjaga neljakümnes Euroopa ja Aafrika linnas.

Kuidas oma ideed kasvatada, kust võtta julgus ja teadmised, et nii kiirelt kasvada? Tule ja saad teada juba 22. juunil!

  • Kohtade arv on piiratud
  • Palume registreeruda SIIN!
  • Sissepääs 2 EUR

Lisainfo:

Mele Pesti, 5270347, edukontor@gmail.com

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

OLULINE: SA Saare Arenduskeskus kontor on ajutiselt eriolukorra tõttu suletud ja füüsilised kliendikohtumised on tühistatud. Kõik teenused jätkuvad e-maili, telefoni ja online lahenduste abil (Skype jt). Koolitused ja seminarid on edasi lükatud ning nende toimumise kohta jagame infot jooksvalt.

Lisaküsimused: info@sasak.ee

Ole kursis Saaremaa uudistega

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused
web by Elixir