ee gb

Ettevõtlusnädal 3.-7. oktoober 2022

Ettevõtlusnädal tuleb taas!

3.-7. oktoobrini leiab aset eri paikades üle Eesti kui ka veebi vahendusel suurel hulgal sündmusi igale ettevõtlikule maitsele.

 

Saare maakonna põhisündmused sel aastal:

Sandra Vabarna "Elumuutvad harjumused"

kolmapäeval, 5. oktoobril 18.00 - 19.30

veebis, tasuta

Et jõuda töö, hobi või ettevõtmiseni, mis silma tõeliselt särama paneb, on oluline leida sisemine tasakaal. Inspireerival veebinaril räägib arengutreener Sandra Vabarna, mis on need 6 elutähtsat harjumust, millele tähelepanu pöörata, et elada veelgi õnnelikumat ja täisväärtuslikumat elu.

Lisainfo ja registreerimine >

 

 

Saaremaa Ettevõtluspäeva konverents

neljapäeval, 6. oktoobril 12.15 - 17.00

Thule koda, Kuressaare + veebis, tasuta

Milline on tegelik olukord ja tulevikustsenaariumid makromajanduses, kas meie toidujulgeolek ja energia varustuskindlus on ikka tagatud ning millised on need uue majanduse hoovad, mis meid sellest kõigest edukalt läbi võiks tuua?

Just need on teemad, mille Taavi Eilati juhtimisel ning tunnustatud ettevõtjate, teadlaste ja arvamusliidrite abiga Saare maakonna ettevõtluspäeval lahti harutame. 

Lisainfo ja registreerimine >

 

Tutvu kogu programmiga SIIT.

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir