ee gb

Ettevõtlusnädal 2019

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusfestival, mis sellel aastal toimub ajavahemikus 7.-13. oktoober igas Eestimaa nurgas. Ettevõtlusnädalon täis kaasahaaravaid ja julgustavaid sündmusi astumaks samm lähemale oma unistustele.

Ettevõtlusnädal Saare maakonnas saab alguse 7. oktoobril, mil Lümanda Põhikoolis toimub Saare Arenduskeskuse ja Töötukassa poolt korraldatav inspiratsioonipäev „Ettevõtlik iil ideetuult“ ning lõpeb 10. oktoobri õhtul Ettevõtjate tunnustamisgalaga. Kahe sündmuse vahele jääb hulgaliselt põnevaid sündmusi igale vanusele, kel vähegi huvi ettevõtluse vastu.

Tutvu kogu maakonna programmiga ja registreeri sündmustele siin.


ettevotlusnadal2019-fb-event-cover_saaremaa.png

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

OLULINE: SA Saare Arenduskeskus kontor on ajutiselt eriolukorra tõttu suletud ja füüsilised kliendikohtumised on tühistatud. Kõik teenused jätkuvad e-maili, telefoni ja online lahenduste abil (Skype jt). Koolitused ja seminarid on edasi lükatud ning nende toimumise kohta jagame infot jooksvalt.

Lisaküsimused: info@sasak.ee

Ole kursis Saaremaa uudistega

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused
web by Elixir