ee gb

Eesti-Läti programm ootab häid ideid uude taotlusvooru!

Teise taotlusvooru saab esitada ideid neljal teemal:

  • pärandil põhinev turismitoote arendus
  • keskkonnateadlikkus
  • ühised algatused veeressursi paremaks haldamiseks
  • tööjõu piiriülene liikumine.

Nende teemade raames on plaanis Euroopa Regionaalarengu Fondi toel projekte rahastada kokku 5 miljoni euroga. Partneritena on oodatud organisatsioonid ja asutused Lõuna- ja Lääne-Eestist ning Vidzeme, Pierīga, Riia ja Kurzeme piirkonnast. Ideede esitamise tähtaeg on 12. mai 2017 kell 17:00.

Teise vooru tulemusena soovitakse näha vähemalt kahe turismitoote arendamist, kolme keskkonnateadlikkuse kampaaniat ning kahte algatust veeressursi haldamiseks. Samuti on oodatud uued teenused piiriülese töö otsijatele ja pakkujatele.

Konsultandid nõustavad rahastamisvõimalusi otsivaid asutusi ühises sekretariaadis Tartus ning infopunktis Riias.

Eesti-Läti programm on üks kuuekümnest Interregi piiriülesest programmist, mis Euroopa sisepiiridel tegutseb. Programmi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond, mille toel esimeses taotlusvoorus tehti positiivsed otsused 28 projektile 15 miljoni euro ulatuses.

Taotlemise kohta leiate lisainfot programmi veebelehelt: www.estlat.eu ning aktuaalsed sündmused nii programmi kui projektide kohta on alati kajastataud ka sotsiaalmeedias: https://www.facebook.com/estlat


eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir