ee gb

Alexander Elderi majandus- ja investeerimisalane loeng Saare Maakonna Keskraamatukogus 04. juunil 18.00

Saare Maakonna Keskraamatukogu kutsub Teid osalema Alexander Elderi majandus- ja investeerimisteemalisel loengul Kuressaares!

Juunikuu esimesel pühapäeval, 04. juunil kell 18.00 on erakordne võimalus saada osa Eesti juurtega ja USAs elava professionaalse investeerija, majandusspetsialisti, psühholoogi ja koolitaja ALEXANDER ELDERi majandus- ja investeerimisteemalisest loengust “Efektiivne börsikauplemine ja ettevõtlus tänapäeva majanduses” (trading and modern businesses).

Teemaks on ettevõtlus ja investeerimine kaasaegses majanduskeskkonnas - juttu tuleb ettevõtlusest ja majandusest, kuidas sammu pidada tänapäeva kiiresti muutuva majandusega, milliseid võimalusi ja ohte tasub märgata, kui oled ettevõtja või investeerimishuviline. Millised on investeerimisvaldkonna suundumused ja kuidas teha edukaid investeeringuid?

Koht ja aeg:

  • pühapäev, 04. juuni
  • kell 18.00
  • Saare Maakonna Keskraamatukogus I korruse suures saalis (kultuurikeskuse suur saal).


Osalemine TASUTA! Kõik huvilised on oodatud!
Loeng on inglise keeles.


Kohapeal on võimalik soetada Alexander Elderi uhiuus raamat “Börsikauplemine kui elatusallikas”.

Alexander Elderi tõid Eestisse Äripäev, investor Toomas, LHV ja Admiral Markets.

Saare Maakonna Keskraamatukogu Facebook
http://www.elder.com/
https://pood.aripaev.ee/borsikauplemine-kui-elatusallikas

Kontaktisik: Katrin Sepp, katrin@kuressaare.ee

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir