ee gb

Tarbi Saaremaist

Viimastel nädalatel on maailmas ja pisikeses Eestis olnud keeruline aeg. Olukord, millega peame toime tulema, on uus ja tundmatu. Kohaliku ettevõtluse toetamine on olulisem kui kunagi varem. Me kõik saame sellesse oma panuse anda!

Kutsume üles kõiki saarlasi ja Saaremaa sõpru eelistama meie enda ettevõtjate tooteid/teenuseid ning Saaremaal kasvatatud toitu. 

Aita meil koondada infot Saaremaa (toidu)tootjate ja teenuspakkujate kohta, kellelt on võimalus kaupa kas koju või kaasa tellida, kellel on e-poe võimekus või kellel on võimalus kullerite ja pakiautomaatide võrgustiku abil tellija soovide täita. 

 

Palun aita meil infot koguda:  Täida küsitlus

 

Koondame pidevalt täieneva ülevaate Minusaaremaa veebilehele ja Saare Arenduskeskuse Facebooki.

 

Aitäh, et toetad Saaremaa ettevõtlust!

#tarbisaaremaist

 

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

OLULINE: SA Saare Arenduskeskus kontor on ajutiselt eriolukorra tõttu suletud ja füüsilised kliendikohtumised on tühistatud. Kõik teenused jätkuvad e-maili, telefoni ja online lahenduste abil (Skype jt). Koolitused ja seminarid on edasi lükatud ning nende toimumise kohta jagame infot jooksvalt.

Lisaküsimused: info@sasak.ee

Ole kursis Saaremaa uudistega

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused
web by Elixir