ee gb

Saaremaa Ettevõtlusakadeemia sügis 2019

Logo_-_12.04.2019.png

 

Möödunud kevadel edukalt alustanud Saaremaa Ettevõtlusakadeemia on valmis startima sügisprogrammiga. Oktoobris ja novembris leiab aset 7 põnevat ettevõtjale suunatud tasuta ja tasulist koolitust.

Tutvu kavaga ja registreeru kiiresti, sest kohtade arv on piiratud.

Kuidas edukalt turundada Facebookis ja Instagramis, 23.10

Boost Yourself asutajad Sven ja Teet räägivad, kuidas teha sotsiaalmeediat nii, et see aitaks jõuda uute inimesteni ning kasvatada müüki.

Tööõiguse seminar: Teadlik tööandja = õnnelik töötaja, 31.10

Õpi orienteeruma Eesti tööõiguse maastikul, töötajate värbamisel, töölepingute sõlmimisel ning lõpetamisel jpm.

Growth hacking, CRO ja müük veebis, 5.11

Koolitus annab sulle vajalikke tehnikaid, veebilehtede müügipsühholoogiat ja parimaid praktikaid, mis töötavad müügi suurendamisel.

Organic Estonia: mahemajanduse seminar, 6.11

Seminar tutvustab mahemajanduse nägu maailmas ja erinevaid võimalusi Eestis, vastates paljudele teemakohastele küsimustele.

Nutitelefoniga pildistamise töötuba ettevõtjale, 12.11

Fotograaf Pilleli juhendamisel ja tänapäevaste vahendite abil õpib väikeettevõtja igapäevaseks turundustöök tabavate fotode tegemist.

Signe Ventsel: Kuidas olla edukas enesejuht, 26.11

Arenda enesejuhtimise võimekuse taset läbi erinevate meetodite, võimaldades olla süsteemne tegutseja ja oma elu disainer.

Signe Ventsel: LinkedIn koolitusseminar, 27.11

Lühiseminar sellest, milleks on nii ettevõttele kui persoonile vajalik suhtlusplatvorm LinkedIn ja kuidas seda efektiivselt kasutada.

Kogu programmi lisainfo ja registreerumine SIIN!

* Koolitustel osalemise toetust käsitletakse vähese tähtsusega riigiabina (VTA).

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir