ee gb

Ettevõtlike saare naiste klubi 2020

Enesearengule, uutele koostöövõimalustele, ideede, arvamuste ja kogemuste vahetamisele avatud naised toob kokku Ettevõtlike saare naiste klubi. Klubi eesmärgiks on tõsta ettevõtlusteadlikkust, mis omakorda suurendab naisettevõtjate hulka. Klubi sündmused on mõeldud neile, kes juba tegutsevad ettevõtjana, kuid ka ettevõtlusega alles alustavatele naistele.

Ettevõtlike Saare naiste klubi 2020. aasta kevadine programm:

  • 6. veebruar: Ettevõtliku naise lugu, Nõid Sirkka. Asukoht hotell Arensburg, Lossi 15, Kuressaare.
  • 5. märts: Etiketikoolitus, koolitaja Erika Kolbakov. Asukoht hotell Arensburg, Lossi 15, Kuressaare.
  • 2. aprill: Ettevõtja lugu, fotograaf Pilleli Läets. Asukoht selgumisel.
  • 8. mai: Ettevõtja lugu ja uue tootmishoone külastus, Saaremaa Siirupiemandad. Asukoht Leedri küla, Saaremaa.

NB! Korraldaja jätab omale õiguse ajakava muudatusteks.

 

Kohtade arv klubisse on piiratud ning eeldab eelregistreerimist ja sümboolset liikmemaksu.

NB! Vabandame! Grupp on täitunud.

Klubiõhtuid koordineerib Tiia Naagel: tiia@sasak.ee.

 

Ettevõtlike saare naiste klubi on suunatud ettevõtlusteadlikkuse arendamisele maakonnas, SA Saare Arenduskeskuse eestvedamisel. Tegevusi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

 

Klubi üks liikmetest, Rita Alt, jagab oma kogemusi:

“Ettevõtlike saare naiste klubi ühendab endas palju sellist, mis mulle rõõmu ja rahuldust pakub, arendab ning annab hoogu minu ettevõtlusele. Kuigi oleme klubis kõik väga erinevad, ühendab meid ettevõtlikkus, uued õppimised, kogemuste vahetamine ning naistele omane “elu paika panemine” kohvitassi taga. Maailmapilt on tohutult avardunud tänu põnevatele inimestele, kes klubiõhtutel esinemas käivad või keda oma reisidel Eesti eri paigus ise külastame. Olen väga tänulik, et meil on nii tore punt Saaremaa atsakaid naisi, eesotsas sütitava Tiiaga, kellega koos tekib selline sünergia, et pärast tegutsed ja toimetad mitu korda kiiremini ja efektiivsemalt.”

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir