Kontakt

Saare Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku. Meie juurest saad tasuta ettevõtluse- ja vabaühendustealast nõustamist: info@sasak.ee
Rainer Paenurk

Rainer Paenurk

  • Juhataja / KredEx teenuste konsultant
  • rainer@sasak.ee
  • +372 553 7536
  • Skype: rainer.paenurk
Helen Batista

Helen Batista

Triin Arva

Triin Arva

  • Ettevõtluskonsultant (noored)
  • triin@sasak.ee
  • +372 522 8503
  • Skype: triin.arva
Hanna Saar

Hanna Saar

  • Vabaühenduste konsultant
  • hanna@sasak.ee
  • 452 0573 / 5393 3252
  • Skype:
Maria Kallaste

Maria Kallaste

Mihkel Kärg

Mihkel Kärg

Jaanus Pihelgas

Jaanus Pihelgas

  • Ekspordi- ja ettevõtluskonsultant
  • jaanus@sasak.ee
  • +3725017171
  • Skype: jaanuspihelgas
Janet Väärtnõu

Janet Väärtnõu

Saare Arenduskeskuse nõukogu koosseis

Maire Forsel

Nõukogu esimees
maire.forsel@gmail.com

Kalev Kütt

kalev.kutt@kuressaare.ee

Raido Liitmäe

raido.liitmae@muhu.ee

Rando Kubits

rando.kubits@ouman.ee

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

Registrikood: 90014098

Tegevusaadress: Torni 1, Kuressaare 93812, Saaremaa

Juriidiline aadress: Torni 1, Kuressaare 93812, Saaremaa

Arvelduskonto: EE552200221067884996 (SWIFT: HABAEE2X, Swedbank AS, Liivalaia 8, Tallinn, Eesti).

Meie juurest saad tasuta ettevõtluse- ja vaba-ühendustealast nõustamist

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir