ee gb

Kontakt

Saaremaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku. Meie juurest saad tasuta ettevõtlusnõu: info@sasak.ee
Rainer Paenurk

Rainer Paenurk

Tiia Naagel

Tiia Naagel

  • Ettevõtluskonsultant
  • tiia@sasak.ee
  • 452 0572 / 520 4428
  • Skype: tiia.naagel
Triin Arva

Triin Arva

  • Ettevõtluskonsultant (noored)
  • triin@sasak.ee
  • 452 0557 / 522 8503
  • Skype: triin.arva
Helje Pent

Helje Pent

Maria Kallaste

Maria Kallaste

  • Projektijuht
  • maria@sasak.ee
  • 452 0562 / 5391 5205
  • Skype: maria.kallaste
Sulev Alajõe

Sulev Alajõe

Jaanus Pihelgas

Jaanus Pihelgas

  • Ettevõtluskonsultant Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa
  • jaanus@sasak.ee
  • +3725017171
  • Skype: jaanuspihelgas

Saare Arenduskeskuse nõukogu koosseis:

  • Maire Forsel, nõukogu esimees, maire.forsel@gmail.com
  • Kalev Kütt, kalev.kutt@kuressaare.ee
  • Raido Liitmäe, raido.liitmae@muhu.ee
  • Nalmond Meri, meri@bwb.ee
  • Rando Kubits, rando.kubits@ouman.ee

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

Registrikood: 90014098

Tegevusaadress: Lossi 1a, Kuressaare 93819, Saaremaa

Juriidiline aadress: Lossi 1a, Kuressaare 93819, Saaremaa

Arvelduskonto: EE552200221067884996 (SWIFT: HABAEE2X, Swedbank AS, Liivalaia 8, Tallinn, Eesti).

Ole kursis Saaremaa uudistega

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused
web by Elixir