Free From Food & Health Ingredients, 21. - 23.11.2023 Amsterdam

Saare Arenduskeskus  korraldab 21. - 23.11.2023 Free From Food & Health Ingredients messikülastuse Amsterdamis, RAI messikeskuses.  

Tegu on unikaalse kontseptsiooniga messiga mis on mõeldud eelkõige funktsionaalsete toidulisandite ja vitamiinide tootjatele aga samuti gluteenivabade, laktoosivabade, suhkruvabade, allergeenide vabade ja vegan toiduainete valmistajatele. Messi raames on toimumas erinevate valdkondade seminaride programm.

Messikülastusega eesmärgiks on tootearendus, uutele turgudele sisenemine, uued koostöösidemed. Innustame osalejaid otsima ja märkama võimalusi oma ekspordi kasvatamiseks. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega. Messikülastus pakub võimalusi eksporti toetava suhtlusvõrgustiku tekkimiseks Eesti ettevõtete seas.

Messikülastustest võivad osa võtta kõik Eesti Äriregistrisse kantud äriühingud, kes vastavast messist kasu võiksid saada. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted. Messikülastus on tasuline, osa kuludest katab messitoetus, mis läheb ettevõtte vähese tähtsusega riigiabi (VTA) arvestusse.

Registreerimine on avatud 28. augustini 2023. 

Registreerumiseks tuleb täita online ankeet SIIN.

Online vormi täitjatele saadetakse digiallkirjastamiseks eraldi osalusankeet. Messil osalemise tagab õigeaegne ettemaksearve tasumine. Osalemisankeedi allkirjastamisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute reisitingimustega (leiate lehe lõpust).

 

MESSIREISI INFO

Toimumiskoht: Amsterdam, RAI messikeskus (paviljon nr 5, sissepääs L)

Messikülastuse kuupäevad: 21. - 23.11.2023

Messil osalemise hind: 498 EUR (kuni 50% kogumaksumusest, teise poole katab messitoetus). 

NB! Reisi hind ja esialgselt planeeritud grupi suurus võivad muutuda, sõltudes registreerunud ettevõtete ja osalejate lõplikust arvust. Juhul kui ettevõttest soovib osaleda rohkem kui 2 esindajat siis lepitakse lõplik osalejate arv kokku eraldi.

Majutus: hotell INNSiDE by Melia Amsterdam****

NB! Majutus üheses toas. Juhul kui on soov majutuseks kaheses toas palume see märkida osalusankeedi täitmisel.

Omaosalus sisaldab: lend sihtkohta ja tagasi, transport lennujaama ja hotelli vahel saabudes, transport hotelli ja lennujaama vahel lahkudes, majutus.

Omaosalus ei sisalda: reisikindlustust, turismimaksu, transporti hotelli ja messikeskuse vahel, messikülastusele registreerimist, muid kulutusi.

NBMessikülastusele registreerumine tuleb teha igal osalejal iseseisvalt messi koduleheküljel. Hilisemal registreerimisel on messikülastuse pileti tasu 65 EUR.

Soovituslik on teha reisi- ja tõrkekindlustus. Selle korraldab ja tasub samuti iga osaleja iseseisvalt.

Lõplik hind võib muutuda, sõltudes osalejate lõplikust arvust. Esialgse grupi suuruseks on planeeritud kuni 12 osalejat.

 

MESSIREISI KAVA

Air Baltic lennupilet käsipagasiga (kaaluga kuni 8 kg) + registreeritud pagasiga (1 ühik kaaluga kuni 23 kg).

Teisipäev 21.11.23: Tallinn-Amsterdam kell 07.50 - 09.25 

Neljapäev 23.11.23: Amsterdam-Tallinn kell 10.20 - 13.40

Transport lennujaama ja hotelli vahel Amsterdamis: Buss lennujaamast hotelli saabudes ja hotellist lennujaama lahkudes. Täpne ajakava pärast registreerimistähtaja lõppu. Liikumine hotelli ja messikeskuse vahel omal käel. 

Lisainfo: Jaanus Pihelgas, jaanus@sasak.ee

 

REISITINGIMUSED:

 • Nimede muutmine, reisi tühistamine ja lisateenuste ostmine toimub lisatasu eest, vastavalt reisikorraldaja või vastava teenusepakkuja hinnakirjale.
 • Reisi tühistamise korral pärast registreerimistähtaja lõppu omaosalust ei tagastata.
 • Juhul kui messist loobumine/messireisi tühistamine või reisija andmete muutmine toimub pärast reisikorraldaja poolt määratud tühistustähtaega või kui jätate messireisile ilmumata, on osaleja kohustatud tasuma ka teise poole (50%) messireisi kogumaksumusest.
 • Maakondlike Arenduskeskuste poolt messikülastuste korraldamisele kulutatud summad loetakse vähese tähtsusega riigiabiks (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st. Kontrolli oma VTA jääki SIIN!
 • Kinnitate, et olete kursis komponentidega, mida reisipakett sisaldab (vastav info on messi kirjelduses).
 • Kinnitate, et olete teadlik iseseisvast messikülastuse registreerimise kohustusest (vastav info ja viide on messi kirjelduses).
 • Nõustute isikuandmete saatmisega teenusepakkujatele riiki või riikidesse, kus ei ole Isikuandmete Kaitse Üldmäärusega ega sellega võrdsustatud kaitset tagatud.
 • Nõustute isikuandmete töötlemisega, mis võib sisaldada muuhulgas ka edaspidiste pakkumiste saatmist.
 • Nõustute teabe saamisega inglise või muus võõrkeeles (hotellibroneeringud, lennuki pardakaardid, transfeeri voucherid, messikülastuse kinnitus vms.).
 • Kinnitate, et ostes reisiteenust teistele isikutele, omate neilt kõiki vajalikke õigusi ning olete vastutav info ja dokumentide edastamise ja andmete õigsuse eest.
 • Olete kursis soovitusega teha messireisi toimumise ajaks reisi- ja/või reisitõrkekindlustus omale sobiva teenusepakkuja juures isikliku lisakuluna.
 • Korraldajale jääb õigus reisplaanide muutmiseks. Messikülastus toimub piisava arvu huviliste olemasolul. Vastutav reisikorraldaja on AS Karol.

 

Messikülastused toimuvad Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir